Ziņas - Ziemeļu divdienu uzvara Krūmiņam un Rukšānei ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
20.janvāris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Ziemeļu divdienu uzvara Krūmiņam un Rukšānei

  07.05.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Ar vairāk kā 500 orientieristu dalību pagājušajā nedēļas nogalē Carnikavas pusē aizvadīts Latvijas Kausa sezonas 5. posms. Paralēli vidējai un garajai distancei Mežgarciemā, orientēšanās klubs "Kāpa" organizēja arī orientēšanās sprintu Ādažos.

  Sprintā, kas norisinājās sestdienas vakarā, pēc vidējās distances sacensībām, sieviešu elites grupā visspēcīgākā bija Līga Celiņa (CPSS/Meridiāns/Pārgauja) ar 17 sekunžu pārsvaru pār Lieni Brūveli (Azimuts OK-Sm BJSS), bet vīru elites grupā pārliecinošu uzvaru svinēja Jānis Tamužs (OK Ozons) ar 48 sekunžu pārsvaru par tuvāko konkurentu Andri Gaili (Auseklis IK).

  "Ziemeļu divdienu" vīru elites grupā kopvērtējumā 1. vietu ar stabilu rezultātu abās sacensību dienās ieguva Jānis Krūmiņš (SK Briksnis), 2. vieta Andrim Gailim (IK Auseklis), atpaliekot nepilnas četras minūtes, bet bronza – Aināram Drozdam (CPSS/Meridiāns/Pārgauja), atpaliekot astoņas minūtes no grupas uzvarētāja.

  Sieviešu elites grupā cīņa nebija ļoti spraiga un 1. vietu izcīnīja mājiniece Ieva Rukšāne (OK Kāpa) ar vairāk kā divu minūšu pārsvaru, sudrabs Laurai Savickai (Azimuts OK-Sm BJSS) un bronza Dacei Bužai (CPSS/Meridiāns/Pārgauja).

  Visi spēcīgākie elites orientieristi Latvijā šobrīd atrodas Eiropas čempionātā Šveicē, kā dēļ nestartē Latvijas kausa sacensībās.

  Visi rezultāti sacensību mājaslapā: http://www.kapaok.lv/ 

  Fotogrāfijas no sacensībām LOF facebook lapā:

  https://www.facebook.com/lof.lv/?hc_ref=ARRbtYj46QDv4cNmSDbYnUauwYuOmn1Yvsw9fsCVlvLaLnueweLYU_kzRH9i6CsreLE 

  https://www.facebook.com/pg/galejastudio/photos/?tab=album&album_id=1826608134070197

  Latvijas kausa izcīņa 12. un 13. maijā turpināsies ar orientēšanās kluba "Ozons" rīkoto "Ozona čempionātu", kura ietvaros tiks aizvadīts arī Latvijas stafešu kausa otrais posms.

Atlikušo zīmju skaits:

0.057166814804077