Ziņas - Liepājā atdzimst orientēšanās tradīcijas ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Oļegs, Vineta
17.augusts /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Liepājā atdzimst orientēšanās tradīcijas

  10.04.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 1 komentārs

  Šosezon Liepājā tiek atjaunotas orientēšanās sporta tradīcijas, aicinot ikvienu piedalīties orientēšanās treniņos, seriālā “DR-KRASTS” un citos orientēšanās pasākumos.

  Sākot ar 10. aprīli Liepājā un tuvākajā apkārtnē norisināsies tautas sporta orientēšanās seriāls "DR-KRASTS", kas šogad norisināsies kopumā astoņpadsmit kārtās, no kurām piecas tiks organizētas Liepājā. Ikvienam interesantam katrā kārtā tiek piedāvāts izmēģināt savus spēkus kādā no četrām dažādas grūtības orientēšanās distancēm. Seriāla organizatori jaunajiem dalībniekiem nodrošinās bezmaksas instruktoru palīdzību, kuri iedrošinās spert pirmos soļus orientēšanās sportā.

  Šosezon organizatori arī ir sagatavojuši ikvienam interesentam iespēju piedalīties četru orientēšanās treniņu programmā Liepājas Jūrmalas parkā. Šajos pasākumos dalībnieki pieredzējušu orientieristu vadībā varēs apgūt orientēšanās sporta pamatus – karšu nolasīšanu, pareizu kompasa izmantošanu un pārvietošanos no kontrolpunkta uz kontrolpunktu dažādos apvidos. Treniņi notiks 26. aprīlī, 17. maijā, 8. jūnijā un 20. augustā no pulksten 18:00.

  Rudenī Liepājā šogad notiks arī citi orientēšanās pasākumi – Vislatvijas orientēšanās nakts 28. septembrī, Liepājas orientēšanās čempionāts 13. oktobrī un Liepājas telpu orientēšanās sacensības 1. decembrī, kurās varēs sacensties gan iesācēji, gan arī jau rūdīti orientieristi.

  Orientēšanās sporta pasākumus Liepājā organizē Lejaskurzemes tūrisma un orientēšanās klubs “DR-KRASTS” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un Liepājas pilsētas pašvaldību.

  Plašāka informācija pieejama šeit

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
 • 10.04.2018 18:51
  Jānis Bergs
  Apsveicam lieta, kad Liepājas platuma grādos pēc daudzu gadu pārtraukuma ledus ir iekustējies :)))
  Atceros, kad pagājušā gadsimta 70tajos un laikam mazliet arī 80tajos norisinājās seriāls ar nosaukumu "Kompass". Nosaukumam nav īpašas nozīmes, jo galvenais lai būtu process. Kā arī nosaukums DR KRASTS skan ļoti skaisti.

Atlikušo zīmju skaits:

0.030906915664673