Ziņas - Sezona sāksies ar "Lieldienu balvu" ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Aleksejs, Aleksis
17.jūlijs /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Sezona sāksies ar "Lieldienu balvu"

  28.03.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 3 komentāri

  Otrajās Lieldienās, 2. aprīlī, Rīgā, Pētersalā norisināsies 2018. gada vasaras orientēšanās sezonas pirmās sacensības un pirmais Latvijas sprinta kausa posms - "Lieldienu balvas" sprints.

  Sprinta sacensības Pētersalā pēdējo reizi aizvadītas 2013. gada pavasarī, kad, tāpat kā šogad, orientēšanās sezonu atklāja "Lieldienu balva". Lielāko daļu apvidus veido pilsētas apbūve, ielas un parki, kā arī dzīvojamo ēku pagalmi. 

  Sacensību centrs atradīsies Rīgas Kultūru vidusskolā un organizatori iesaka turp doties ar sabiedrisko transportu. Starts paredzēts no 11:00 līdz 12:30 izlozes secībā. Tiem, kuri ar orientēšanos vēl tikai iepazīstas, iespējams startēt atklātajā grupā un bez sacensību spriedzes veikt distanci.

  "Lieldienu balvai" kopā pieteikušies teju 400 dalībnieki, starp kuriem elites grupās uz starta stāsies gandrīz visi spēcīgākie orientieristi Latvijā, jo šīs reizē būs arī atlases sacensības iekļūšanai Latvijas izlases sastāvā startiem Eiropas čempionātā, kas maijā norisināsies Šveicē. Galvenās favorītes starp dāmām ir Sandra Grosberga, Irita Puķīte, Laura Vīķe, Elizabete Blūmentāle, Līga Valdmane, savukārt vīru vidū Andris Jubelis, Artūrs Pauliņš, Dāvis Dišlers, Artjoms Rekuņenko, Rūdolfs Zērnis, Endijs Titomers, Uldis Upītis.

  "Lieldienu balva" šogad norisināsies jau sešpadsmito reizi. Pirmās sacensības tika rīkotas 2002. gadā Bastejkalna apkārtnē, un turpmāk tās notikušas katru gadu Otrajās Lieldienās dažādās Rīgas vietās - Vecrīgā, Kronvalda parkā, Ķīpsalā, Uzvaras parkā, Āgenskalnā, Grīziņkalnā, Dzirciemā, Imantā un citur.

  Paralēli sprinta sacensībām notiks taku orientēšanās sacensības, kurās varēs piedalīties arī sprinta dalībnieki, taču jāpiesakās atsevišķi.

  "Lieldienu balvu" organizē Latvijas Orientēšanās federācija un orientēšanās klubs "Mona" ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

  Pieteikšanās iespējama vēl līdz 28. marta vakaram. Plašāka informācija par sacensībām pieejama šeit

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
 • 31.03.2018 10:24
  Juris Cebulis
  Paldies Rodrigo un Jānim par komentāriem. Lieldienu balva tiešām nav pirmās vasaras sezonas sacensības, bet ir pirmās Latvijas kausu sacensības. Atvainojamies par neprecizitāti un aicinām ciemos uz Lieldienu balvu. Tie, kas nav paspējuši pieteikties, varēs startēt atklātajās grupās, piesakoties uz vietas.
 • 29.03.2018 13:25
  Jānis Bergs
  9419
  29.03.2018 08:47
  Rodrigo Slaviņš sacīja:
  2018.gada vasaras orientēšanās sezonas pirmās sacensības norisināsies 31.martā - skatīt kalendārā tepat LOF lapā.
  Papilinu Rodrigo teikto:
  31. martā vasaras sezonu atklās trīs sacensības O'skrējiena
  disciplīnā dažādos Latvijas platuma grādos.
  Taku-O disciplīnā gan sezonu atklās Lieldienu balvas sacensībās.

  P.S.
  Turu pie vārda tos, kuri man OS ballē apsolīja, kad šajā sezonā noteikti piedalīsies arī Taku-O sacensībās :)))
 • 29.03.2018 08:47
  Rodrigo Slaviņš
  2018.gada vasaras orientēšanās sezonas pirmās sacensības norisināsies 31.martā - skatīt kalendārā tepat LOF lapā.

Atlikušo zīmju skaits:

0.042817115783691