Ziņas - Tuvojas Latvijas kausa sezona un "Kurzemes pavasaris" ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Aleksejs, Aleksis
17.jūlijs /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Tuvojas Latvijas kausa sezona un "Kurzemes pavasaris"

  26.03.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 2 komentāri

  2018. gada Latvijas kausa sezona jau nākamnedēļ sāksies ar “Kurzemes pavasari”, kas būs arī šī gada pirmās Pasaules ranga (WRE) sacensības Baltijā.

  Sacensības norisināsies 7. un 8. aprīlī pie Vipēdes ezera, Dobeles novadā. Pirmajā sacensību dienā paredzēta vidējā distance, kas elites grupās būs WRE posms, savukārt svētdien tiks noskaidroti spēcīgākie garajā distancē.

  “Kurzemes pavasaris” arī šogad norisināsies gleznainā vietā – Krievkalnu pauguraines masīvā starp Zemgali un Kurzemi. Dalībniekus sagaida jaukta tipa mežs, pārsvarā vidēji skrienams, vietām atsevišķi krituši koki, kuri vietām traucē skrienamību. Purvi un purviņi ar dažādu skrienamības pakāpi. Atsevišķās ieplakās un bedrēs saglabājies ūdens, purvos augsts ūdens līmenis. Apvidū izteiktas, lielas reljefa formas ar stāvām nogāzēm. Augstuma starpība apvidū 50 metri. Neizteikts stigu un taku tīkls.

   

  Orientēšanās klubs “Saldus” ar partneru atbalstu ir sagatavojuši pilnīgi jaunu karti apvidū, kas būs arī lieliski piemērots, lai gatavotos šī gada Pasaules čempionātam Latvijā. Kartes autori Edmunds Zvaigzne un Leonīds Malankovs apliecina, ka apvidus ikvienam būs īsts orientēšanās pārbaudījums gan fiziskā, gan tehniskā ziņā.

  Elites grupās sacensībām pieteikušies teju visi spēcīgākie orientieristi Latvijā. "Kurzemes pavasaris" reizē būs arī atlases sacensības, lai iekļūtu Latvijas izlases sastāvā startiem Eiropas čempionātā, kas maijā norisināsies Šveicē. Vīru konkurencē par uzvaru cīnīsies tādi sportisti kā Edgars Bertuks, Andris Jubelis, Dāvis Dišlers, Artūrs Pauliņš, Artjoms Rekuņenko, Andris Kivlenieks, Uldis Upītis, savukārt starp dāmām Laura Vīķe, Sandra Grosberga, Irita Puķīte, Līga Valdmane. 

  Sacensības organizē orientēšanās klubs "Saldus" kopā ar Dobeles novada pašvaldību un Latvijas Orientēšanās federāciju. Organizatori nodrošinās GPS sekošanu M21E un W21E grupu labākajiem sportistiem, ar iespēju sekot sportistu skrējienam sacensību arēnā, radio kontrolpunktus un profesionālu komentēšanu un kvalitatīvu servisu (kafejnīca, medicīniskā palīdzība, WC).

  Pieteikšanās līdz 1.04. Pēc tam par paaugstinātu dalības maksu.

  Plašāka informācija par sacensībām pieejama šeit.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
 • 27.03.2018 12:34
  Matīss Ratnieks
  9417
  27.03.2018 11:40
  Rodrigo Slaviņš sacīja:
  Kurzemes Pavasaris šogad būs 7. un 8.aprīlī
  Paldies. Labojums veikts!
 • 27.03.2018 11:40
  Rodrigo Slaviņš
  Kurzemes Pavasaris šogad būs 7. un 8.aprīlī

Atlikušo zīmju skaits:

0.042705059051514