Ziņas - Notiks seminārs par augstu sportisko rezultātu sasniegšanu augsta stresa apstākļos ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Oļegs, Vineta
17.augusts /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Notiks seminārs par augstu sportisko rezultātu sasniegšanu augsta stresa apstākļos

  07.12.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | 3 komentāri

  Sestdien, 9. decembrī, Latvijas Orientēšanās federācija rīko informatīvu semināru par augstu sportisko rezultātu sasniegšanu augsta stresa apstākļos. Semināra mērķis ir Latvijas orientēšanās izlases sportistiem pastāstīt par dažādiem veidiem, kā sakārtot domas un sevi noskaņot augstam sniegumam starptautiskās sacensībās, piemēram, 2018. gadā Latvijā notiekošajā Pasaules čempionātā orientēšanās sportā.

  Seminārs notiks Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Dabas mājas Aeris auditorijā (702. telpa).

  Gaidāmais čempionāts Latvijas izlases sportistiem ir liels izaicinājums un atbildība - atbalstītāji mājās gaida augstus rezultātus, kas labam sportiskajam sniegumam rada papildu stresu. "Gūt labus rezultātus augsta stresa apstākļos ir pats svarīgākais priekšnoteikums būšanai elites sportā. Skaidri zinām, ka Latvijas sportistiem mājās notiekošā čempionātā stresa netrūks, tāpēc vēlamies piedāvāt viņiem vairākus praktiskus instrumentus, kā savu prātu svarīgās sacensībās sakārtot un godam izmantot iespēju, kas viņiem sniegta vienīgo reizi mūžā," semināra mērķi skaidro Latvijas izlases galvenais treneris, somu orientēšanās speciālists Jari Ikaheimonens (Jari Ikaheimonen).

  Ar prezentācijām, sākot no plkst. 17.00 līdz 17.45 uzstāsies trīs speciālisti:

  • Kalvis Pastars, kvalificēts mikro, plastiskās un rekonstruktīvās ķirurģijas speciālists, stāstīs par stresu, kas saistīts ar dažādām medicīniskām operācijām;
  • Zintis Ekmanis, Latvijas Bobsleja federācijas ģenerālsekretārs, 1984. gada Sarajevas Ziemas Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs divnieku ekipāžu sacensībās, dalīsies pieredzē par stresu un izaicinājumiem, sacenšoties bobsleja pasaules elitē;
  • Majors Ēriks Kārklis, Latvijas Gaisa spēku Komandiera vietnieks, skaidros, kā ar stresu cīnās karavīri, veicot speciālas militāras operācijas.

  Tāpat savā pieredzē dalīsies arī orientierists Edgars Bertuks, kurš ir pirmais pasaules čempions Latvijas un Baltijas orientēšanās sporta vēsturē.

  Savukārt laikā no plkst. 17.50 līdz 18.30 notiks paneļdiskusija, kurā tiks spriests par veidiem, kā nepakļauties stresam, kā sagatavoties un kā sasniegt augstu un kvalitatīvu rezultātu ļoti atbildīgās sacensībās. Atlikušajā pusstundā līdz plkst. 19.00 ikviens varēs uzdot savus jautājumus.

  Laipni aicinām piedalīties ikvienu interesentu!

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
 • 09.12.2017 19:22
  Jānis Bergs
  9390
  09.12.2017 16:52
  Aija Pakalna sacīja:
  Labdien! Jā, video ieraksts būs.
  Arī OS balles video ieraksts būs. Patreiz notiek montēšana ...
 • 09.12.2017 16:52
  Aija Pakalna
  9389
  08.12.2017 13:58
  Valdis Janovs sacīja:
  Vai ir iespējams, ka šo semināru nofilmē un ieraksta, lai plašāka publika to var apskatīties? Tas būtu ļoti lieliski, ja tas būtu iespējams. Paldies!
  Labdien! Jā, video ieraksts būs.
 • 08.12.2017 13:58
  Valdis Janovs
  Vai ir iespējams, ka šo semināru nofilmē un ieraksta, lai plašāka publika to var apskatīties? Tas būtu ļoti lieliski, ja tas būtu iespējams. Paldies!

Atlikušo zīmju skaits:

0.032264947891235