Ziņas - No šodienas iespējams reģistrētes Pasaules orientēšanās čempionāta skatītāju sacensībām ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Aleksejs, Aleksis
17.jūlijs /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • No šodienas iespējams reģistrētes Pasaules orientēšanās čempionāta skatītāju sacensībām

  01.12.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  No šodienas, 1. decembra, atvērta pieteikšanās 2018. gada Pasaules čempionāta orientēšanās sportā skatītāju sacensībām “LATVIA O-Week” jeb “Latvijas O-nedēļa”. Tas būs sešu dienu garš orientēšanās piedzīvojums skaistos un interesantos apvidos, kā arī unikāla iespēja vienlaikus gan sekot pasaules labāko orientieristu startiem, gan pašam izmēģināt spēkus pasaules čempionāta apvidū tepat, Latvijā.

  “Latvijas O-nedēļa” notiks paralēli Pasaules čempionātam orientēšanās sportā laikā no 4. līdz 12. augustam. 4. augustā Rīgā ikvienam būs iespēja piedalīties orientēšanās sprintā pilsētas pašā centrā, bet 7. augustā - meža sprintā krāšņajā Latvijas Etnogāfiskajā brīvdabas muzejā. Savukārt 8. augustā Siguldā un 10. augustā Mazajos Kangaros ikviens varēs pārbaudīt orientēšanās prasmes vidējā distancē, bet 5. augustā Carnikavā un 12. augustā Turaidā izaicināt savu izturību garajā distancē.
  “Nākamais gads ir lieli svētki gan Latvijai, gan visai Latvijas orientieristu saimei - pirmo reizi pie mums Latvijā notiks Pasaules čempionāts. Mums ir dota iespēja pārādīt visai pasaulei, ka esam draudzīgi, ka mākam priecāties un svinēt svētkus, un atbalstīt gan savus, gan ārzemju sportistus viņiem tik nozīmīgajos startos. Tāpēc aicinu Latvijas orientieristus pieteikties Pasaules čempionāta skatītāju sacensībām, mēroties spēkiem ar citu valstu sportistiem un, protams, izmantot visas privilēģijas, ko piedāvā sacensības mājās,” uzsver Pasaules čempionāta orientēšanās sportā vadītājs Jānis Lazdāns.

  Dalība sacensībās “Latvijas O-nedēļa” ir arī finansiāls atbalsts Pasaules čempionāta organizēšanai un norisei. Turklāt Latvijas orientieristiem, kam ir aktīvs ODB numurs (O-skrējiena), sacensību dalības maksa, kāda tā ir šobrīd, nemainīga paliks visu reģistrācijas laiku.

   

  Sacensību programma:

  Plašāka informācija par Pasaules čempionāta skatītāju sacensību norisi pieejama šeit (http://www.woc2018.lv/lv/o-week/), kā arī šeit (http://www.woc2018.lv/lv/o-week-1-nolikums) pieejams "Latvijas O-nedēļa" nolikums latviešu valodā. Savukārt pieteikties sacensībām iespējams šeit - https://lof.lv/o-week/.
  2018. gada Pasaules čempionāts orientēšanās sportā norisināsies Latvijā laikā no 4. līdz 11. augustam. Čempionāta sprinta sacensības notiks Rīgā, savukārt meža distances - Siguldas apkārtnē. Čempionātā piedalīsies vairāk nekā 50 valstu labākie orientieristi. Jāpiemin, ka šis čempionāts ieies vēsturē kā pēdējais Pasaules čempionāts pēc vecās sistēmas - jau no 2019. gada tiks dalīti atsevišķi pilsētas un meža orientēšanās čempionāti.

Atlikušo zīmju skaits:

0.043829917907715