Ziņas - Sākam gatavoties 2019. gada Pasaules veterānu orientēšanās čempionātam Rīgā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

23.oktobris /
Daina, Dainida, Dainis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Sākam gatavoties 2019. gada Pasaules veterānu orientēšanās čempionātam Rīgā

  27.10.2017

  Ildze Straume, LOF Sabiedrisko attiecību daļa | 8 komentāri

  Kaut arī 2019. gads vēl liekas tālu, jau labu laiku atpakaļ ir uzsākti sagatavošanās darbi Pasaules veterānu orientēšanās čempionātam. IOF nozīmētie inspektori ir apmeklējuši mūsu piedāvātos apvidus un atzinuši, ka tie ir kvalitatīvi un pilnībā atbilstoši prasībām.
   
  Aicinām vērst uzmanību embargo!
  Plānots, ka orientēšanās sprints notiks Dzegužkalnā un Vecrīgā, bet meža distances - Bumbukalnā un Garezeros. Pasākuma mājas lapā - www.WMOC2019.lv - ir publicēti aizliegtie apvidi. Latvijas Orientēšanās federācija aicina visus rūpīgi ar tiem iepazīties, lai nenokļūstam situācijā, ka potenciālais pasaules čempions nevar piedalīties čempionātā, jo ir pārkāpis embargo, piedaloties kāda seriāla kārtā. Konkrēti vēršam uzmanību, ka 11. novembrī plānotais Ziemas Magnēts (Vārnukrogs A) ir aizliegtā teritorija, tāpēc potenciālie veterānu čempionāta dalībnieki piedalīties tajā nevar.
   
  Meklējam palīgus
  Lai noorganizētu tik lielu pasākumu kā Pasaules veterānu čempionāts, būs vajadzīgi daudzi palīgi. Karšu zīmēšanu, distanču plānošanu un IT jautājumus uzticēsim profesionāļiem ar pieredzi šāda līmeņa pasākumos, bet varbūt tu vai tavs klubs vēlas uzņemties kādu no daudzajiem darbiem saistībā ar mārketingu un sponsoriem, publicitāti, balles organizēšanu, sociālajiem tīkliem, sportistu izmitināšanu, transportu, apbalvošanu ēdināšanu un reģistrēšanu? Vai varbūt gribi būt testa skrējējs, kontrolpunktu izlicējs vai VIP kontaktpersona? Vai varbūt skatītāju un bērnu distanču plānošana ir tā joma, kur sevi redzi? Biļetenu sagatavošana un tulkošana (īpaši meklējam krievu, zviedru, somu un vācu valodas pratējus), arēnu iekārtošana, loģistika, kultūras programma un vēl un vēl...
   
  Paldies tiem, kuri jau pieteikušies palīgos! Daļa no darbiem neliedz arī pašam piedalīties čempionātā, tāpēc gaidām ne tikai jauniešus līdz 35, bet arī cienījamāka vecuma orientieristus. Ja esi gatavs palīdzēt, dod ziņu sacensību direktorei Ildzei Straumei (ildze.straume@gmail.com) vai atnāc otrdien, 31. oktobrī plkst. 17:00, uz Latvijas Orientēšanās federācijas biroju Mellužu ielā 15, kur iepazīstināsim ar darāmo darbu sarakstu un apmainīsimies idejām, kā visu paveikt vislabāk!

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Ildze Straume
  Esam saņēmuši ziņu no Rīgas rogaininga organizatoriem - embargo teritorijās punktu nebūs, tā ka visi ir laipni aicināti piedalīties!
  Neskriet cauri embargo teritorijai ir katra paša atbildība, bet nešaubos, ka potenciālie WMOC dalībnieki ar to galā tiks.

  Iesaku apmeklēt:http://www.wmoc2019.lv/

  Ildze Straume
  Ar Rīgas rogaininga organizatoriem esmu sazinājusies un informējusi par embargo, gaidām, vai viņiem būs iespējams pavisam izvairīties no Dzegužkalna izmantošanas un iztikt bez punktiem Vārnukrogā/Bumbukalnā.
  Par WMOC izmaksām - vēl nav izrēķinātas, bet Latvijas dalībniekiem ir priekšrocība - var pieteikties palīgos un saņemt būtisku dalības maksas atlaidi :)

  Iesaku apmeklēt:http://www.wmoc2019.lv/

  Gunta Lebedoka
  "...dzīvošanas un transporta izmaksas būs zemākas (nebūs)."
  Kaut kā maz ticams, ka organizatori visus LV dalībniekus bez maksas izmitinās un vedīs uz startiem (Rīgā deklarētajiem pensionāriem, tiesa, zināmas priekšrocības būtu). Vai arī Jurģis uzskata, ka visi var staigāt kājām vai braukt ar velo no savām dzīvesvietām? Igaunijā bija, ja nemaldos, 100 eiro, samaksājot ļoti savlaicīgi, Dānijā 130 eiro - līdz 28.12.2017, tātad WMOC 2018 mazāk par 140 nebūs. Cik ir to, kas reāli var pretendēt uz medaļām? Maksimums - kādi 4-5 pie labvēlīgas apstākļu sakritības un veselības. Pārējiem sanāktu dārgs treniņš daudzreiz skrietos apvidos.
  Sandris Lācis
  Taisnība, Gunta!
  Sprinta apvidū uz krogu iet var. Bet ne skriet un nekādā gadījumā nedrīkst pŗbaudīt dažādus ceļa variantus uz vienu un to pašu krogu ...
  Jurģis Krastiņš
  Domāju ka organizatoriem nav daudz variantu ar dalības maksām. Sacensībām jānotiek saskaņā ar IOF noteikumiem un vadlīnijām + jāveic obligātie maksājumi. Ja paskatās IOF rīkošanas maksu veterānu čempionātam, tad tā ir ap 30 EUR par dalībnieku.
  Gan jau kāds draudzīgais cenu līmenis būs agrajiem pieteikumiem utml. Bet es negaidītu ka maksa būs lētāka kā augsta līmeņa sacensībās + IOF maksa. Jebkurā gadījumā starts WMOC Latvijā būs lētāk kā jebkurā citā valstī, jo dzīvošanas un transporta izmaksas būs zemākas (nebūs).

  Iesaku apmeklēt:http://orienteering.org/wp-content/uploads/2010/12/Sanction_Fees_2016-2022_Approved.pdf

  Gunta Lebedoka
  Sandri, ja Tu izlasīsi paskaidrojumu pie aizliegtajām pilsētas teritorijām, redzēsi, ka uz krogiem vari iet droši (bet nedrīksti uz/no tiem skriet, pat ja riskē nepagūt līdz kādu durvju slēgšanai). Vēl pastāv versija, ka Tu ar aizsietām acīm vari turp doties pie rokas uzticamam pavadonim. Drīzāk mulsinoši ir tas, ka gadu iepriekš pa Vecrīgu skries WOC dalībnieki un nez vai līdzjutējiem būs liegts fanot un analizēt viņu ceļa izvēles... Pie tam - nav jau nekas zināms par WMOC piedāvājumu Latvijas dalībniekiem. Vispārējās dalības maksas tur būs virs EUR 20 par startu (sk. wmoc2018 biļetenu), nez vai daudziem "potenciālajiem" tas šķitīs pievilcīgi.

  Iesaku apmeklēt:http://www.wmoc2019.lv/

  Sandris Lācis
  Kā tad tagad ir, divus gadus Vecrīgas krogu apmeklējami nav savienojami ar startiem WMOC-2019?
  Aigars Kokins
  18.11 Rīgas rogainings arī varētu aizstiepties līdz Vārnukrogam/Bumbukalnam

  Iesaku apmeklēt:http://www.WMOC2019.lv

Atlikušo zīmju skaits:

0,032701969146729