Ziņas - Līdz ar rudeni atsākas orientēšanās telpās – Latvijas Telpu orientēšanās kauss 2017 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Aleksejs, Aleksis
17.jūlijs /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Līdz ar rudeni atsākas orientēšanās telpās – Latvijas Telpu orientēšanās kauss 2017

  30.10.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Jau astoto gadu pēc kārtas Rīgā un tās apkārtnē notiek vienas no gaidītākajām rudens sacensībām Latvijas orientēšanās sportā – Latvijas Telpu orientēšanās kauss 2017. Sacensību seriāls notiek sešos posmos dažādās sabiedrībā labi atpazīstamās ēkās. Tuvākās sacensības notiks 5. novembrī Rīgas Nacionālajā Sporta Manēžā Maskavas ielā 160. 

  Pēc ilgāka pārtraukuma dalībnieki varēs orientēšanās prasmes izmēģināt orientēšanās labirintā, kas būs ierīkots Rīgas Nacionālajā Sporta Manēžā. Jāpiebilst, ka tālajā 2009. gadā tieši ar orientēšanās labirintu aizsākās Latvijas Telpu orientēšanās kauss, tiesa gan - tā bija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas manēža.

  Šoruden dalībnieki savas orientēšanās prasmes izmēģina gan ēkās, kur telpu orientēšanās sacensības nekad nav notikušas, gan atgriežas jau baudītos, bet ļoti iemīļotos ēku labirintos.

  Latvijas Telpu orientēšanās kausam starts tika dots 21. oktobrī. Dalībniekiem bija iespēja vēlreiz orientēties pērnā gada sarežģītākajā sacensību vietā – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Šogad, šķiet, sarežģītākās ēkas titulu izpelnījusies cita - Latvijas Universitātes (LU) galvenā ēka Raiņa bulvārī 19, kur orientēšanās sacensības notika pirmoreiz.

  Vēl atlikuši četri sacensību posmi, tātad ir iespēja cīnīties par vietu kopvērtējumā. Līdz pat 3. decembrim orientieristi savu veiksmi varēs izmēģināt ēkās, kur orientēšanās sacensības nekad iepriekš nav notikušas, piemēram, LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, LU Polimēru mehānikas institūtā un Babītes vidusskolā.

   

  Sacensību programma:

  21.10 – Latvijas Nacionālā bibliotēka (Mūkusalas iela 3)

  29.10 – Latvijas Universitātes galvenā ēka (Raiņa bulvāris 19)

  05.11 – Rīgas Nacionālā sporta manēža (Maskavas iela 160)

  15.11 – Latvijas Universitātes Materiālu mehānikas institūts (Aizkraukles 23)

  22.11 – Babītes vidusskola (Jūrmalas iela 17, Piņķi, Babītes pagasts)

  03.12 – Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte (Jūrmalas gatve 76)

   

  Kā ierasts, ātrākie orientieristi visos sacensību posmos tiks noskaidroti sešās meistarības grupās – SV16, SV21 un SV40. Pēc katra posma apbalvoti tiks pirmo trīs vietu ieguvēji katrā meistarības grupā, bet kopvērtējuma labākie pēc visu posmu noslēguma saņems galvenās balvas no karšu izdevniecības “Jāņa sēta”, Suunto, Isostar, Xrace, Mintprint, OS Veikals un citiem atbalstītājiem. Lai tiktu ieskaitīts kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz četros kausa posmos. 

  Pieteikties sacensībām varēs, izmantojot LOF.LV sistēmu. Pieteikšanās termiņš līdz iepriekšējās dienas plkst. 10:00, taču varēs pietiekties arī sacensību dienā uz vietas. Tādā gadījumā gan sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem pietiks kartes, tāpēc aicinām pieteikties laikus!

   

  Sacensību nolikums pieejams šeit.

Atlikušo zīmju skaits:

0.040379047393799