Ziņas - Studentiem iespēja pieteikties sporta stipendijām ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

23.oktobris /
Daina, Dainida, Dainis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Studentiem iespēja pieteikties sporta stipendijām

  05.10.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Lai sekmētu studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām, biedrība “Latvijas Sporta federāciju padome” informē, ka tiek izsludināts sporta stipendiju konkurss 2017./2018. mācību gadam.

  Saskaņā ar Nolikuma 5. punktu, lai pieteiktos dalībai sporta stipendiju konkursā, pretendentam līdz 2017. gada 30. oktobrim jāiesniedz LSFP (Grostonas ielā 6B, Rīgā, LV-1013, e-pasts: lsfp@lsfp.lv) šādu dokumentu oriģināli:

  1. aizpildīta pieteikuma veidlapa (Nolikuma 1. pielikums);
  2. augstākās izglītības iestādes apliecināts sekmju izraksts par iepriekšējo mācību gadu vai izziņa no augstākās mācību iestādes, pretendentiem, kuri uzsāk studijas jebkura līmeņa 1.kursā (sekmju izrakstā vai izziņā ir jābūt norādītam, kad students uzsācis mācības 1.kursā);
  3. attiecīgās sporta veida federācijas apliecināts labāko sportisko sasniegumu saraksts no 2015. gada 1. septembra līdz 2016. gada 31. augustam (uz veidlapas (Nolikuma 2. pielikums)), norādot sacensību nosaukumus, to norises datumus, vietu, pretendenta ieņemtās vietas, kopējo valstu un dalībnieku skaitu attiecīgajā disciplīnā vai svaru kategorijā, tai skaitā, norādot labākos startus LASS rīkotajās Latvijas Universiādes sacensībās savos sporta veidos.

  Iesnieguma veidlapa pieejama šeit.

  Sportisko sasniegumu veidlapa pieejama šeit.

  Nolikums pieejams šeit.

Atlikušo zīmju skaits:

0,029754877090454