Ziņas - KLUBU STAFETES 2017 - kurš šogad izcīnīs spēcīgākā kluba titulu? ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

23.oktobris /
Daina, Dainida, Dainis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • KLUBU STAFETES 2017 - kurš šogad izcīnīs spēcīgākā kluba titulu?

  11.09.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | 7 komentāri

  Šo sestdien, 16. septembrī, Lilastes ezera Ziemeļu daļā pie Dvēseļu kalniem norisināsies KLUBU STAFETES 2017, kurās Latvijas orientēšanās klubi satiksies aci pret aci, lai spraigā sacīkstē noskaidrotu gada spēcīgāko orientēšanās klubu. Pirmo sešu vietu ieguvēji balvā saņems īpaši šā gada stafetēm veidotas medaļas.

  Sacensību rīkotājs Indulis Peilāns sola aizraujošas sacīkstes gan sportistiem, gan līdzjutējiem: “Plānojot distances sapratu, ka īsti viegls būs tikai viens - piektais etaps. Domāju, ka cīņai vajadzētu būt spraigai, ātrumiem lieliem, bet arī kļūdīties būs iespēja. Savukārt no līdzi jušanas viedokļa sacensību centrs būs ļoti skatāms un iekārtots tā, ka no kalna kores varēs labi redzēt gan skatītāju punktus, gan kā dalībnieki veic etapu starp skatītāju punktiem, gan divus dažādos pēdējos kontrolpunktus, finiša taisni un pašu finišu - maiņas punktu! Turklāt būs arī GPS sekošanas telts". 

  Lai dotos distancē, klubiem jānokomplektē komanda 10 dažāda vecuma skrējēju sastāvā, kas kopumā veiks 7 etapus. Stafetes šogad notiks skaistā priežu meža apvidū, ar daudz dažādiem armijas poligona elementiem - mākslīgām bedrēm, ierakumiem un bumbu bedrēm. Organizatori neskoposies ar kontrolpunktiem – to būs ļoti daudz, vietām tie atradīsies arī ļoti tuvu viens otram, izkliede būs salīdzinoši liela. 

  Spēcīgākajām sešām komandām organizatori sarūpējuši īpašas medaļas, kuru dizaina autors ir Ojārs Millers. Sacensību norisē labāk orientēties palīdzēs zinošais orientēšanās sporta komentētājs Andris Rupais. Klubiem būs iespēja uzņemt profesionālu kluba kopbildi. 

  KLUBU STAFETES 2017 organizē OK KĀPA sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju. Sacensības atbalsta žurnāls “EJ”, Aerodium un Bungee Sigulda

  Pērn klubu stafetēs uzvarēja IK Auseklis, bet stiprāko sešiniekā iekļuva arī OK Ozons,  OK Azimuts/SM BJSS, CPSS/Meridiāns/Pārgauja,  Alnis - JNSC un OK Kāpa stafešu komandas. Kā klubiem veiksies šogad? Kurš kāps uz pjedestāla augstākā pakāpiena? To noskaidrosim jau šo sestdien, 16.septembrī KLUBU STAFETĒS 2017.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Karlis Osis
  Publicēta Klubu Stafešu sacensību centra shēma, papildus pirmstarta info un arī komandu saraksts ar piešķirtiem GPS.

  Iesaku apmeklēt:http://www.kapaok.lv/

  Uģis Ozols
  Viena komanda izjuka vīrusu dēļ. Rītdienas stafetei varu piedāvāt 2 kandidātus kādai komandai:
  M-50 un W-40.
  Ja nepieciešams papildināt kādu komandu, tad zvaniet 29219151
  Karlis Osis
  Stafešu Komandu vardisko sastāvu precizēšana šodien līdz 21:00! SVARĪGI - lūdzu ievērot ka tiem klubiem kas piesaka vairāk kā vienu komandu, vismaz vienai komandai ir jābūt tikai ar konkrētā kluba dalībniekiem, savādāk tas nebūs godīgi pret citām komandām! Ja uz pieteikumu beigām joprojām komandā būs vairāku klubu pārstāvji, organizatori šo komandu nosaukumu papildinās ar "APVIENOTĀ". Ja kādi jautājumi vai precizējumi, rakstīt uz lvkaos@inbox.lv

  Iesaku apmeklēt:http://lof.lv/pieteikumi/?act=pagr&id=2017091602

  Ainārs Lupiķis
  Par rēķiniem un citiem jautājumiem rakstīt uz epastu -
  ainars.lupikis@inbox.lv
  Mārtiņš Šteinalts
  Nevaru atrast organizatoru e-pastu. Nepieciešams steidzami, lai varētu org. izveidot rēķinu!
  Karlis Osis
  Sveiki, kā jau Indulis minēja ka īsti viegls būs tikai 5.etaps, tad ņemiet vērā ka pāru etapi būs mazliet tehniski sarežģītāki kā minēts pirmajā info, tagad biļetenā ir atspoguļotas izmaiņas ar sarkano pie etapu sarežģītības.

  Iesaku apmeklēt:http://www.kapaok.lv/

Atlikušo zīmju skaits:

0,034749984741211