Ziņas - Iespēja redzēt Pasaules kausu orientēšanās sportā latviešu valodā! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

30.oktobris /
Ulla, Nadīna
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Iespēja redzēt Pasaules kausu orientēšanās sportā latviešu valodā!

  30.08.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | 3 komentāri

  Visas Cēsīs notikušā Pasaules kausa orientēšanās sportā (Orienteering World Cup 2017 Latvia) sacensību tiešraides atkārtojumā latviešu valodā šonedēļ varat skatīties kanālā Best4Sport.TV tikai Lattelecom televīzijā un lietotnē Shortcut!

  Tiešraides būs redzamas:

  Ceturtdien, 31. augustā, no plkst. 11:30 - Vidējā distance;

  Piektdien, 1. septembrī, no plkst. 08:30 - Stafete;
  Piektdien, 1. septembrī, no plkst. 12:45 - Sprints.

   

  Atšķirībā no iepriekš Facebook publicētajām tiešraidēm, šīs papildinātas ar kompetentiem sporta žurnālista Ivara Bāča komentāriem par sacensību norisi, to dalībniekiem un sportu veidu kopumā!

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Māris Stabiņš
  9334
  30.08.2017 22:40
  Māris Stabiņš sacīja:
  Tā kā sacensību kvalitātes anketā izteikties par Pasaules kausa etapu var tikai nacionālās izlases dalībnieki izteikšos šeit. Tika ieguldīts milzīgs darbs lai sarīkotu šo Pasaules kausa posmu. Tiešām bija lepnums ka Latvija var noorganizēt tik lielas sacensības. Daži sīkumi, kas dūrās acīs kā līdzjutējam. Pirmkārt apbalvošanas laikā līdz galam nenospēlētās valstu himnas. Ja uzvarētājs būtu Latvijas pārstāvis himna taču būtu nospēlēta līdz galam. Ļausim uzvarētājiem izbaudīt šo mirkli, kad viņam par godu spēlē viņa valsts himnu. Dubļi finiša rajonā un stafetes maiņas zonā. Igaunijā arī lija lietus un viņi bija visu nobēruši ar skaidām- dubļu nebija. Stāvlaukumā iebraukt ar busiņu nebija iespējams to pašu dubļu dēļ. Naudiņu par stāvlaukumu iekasēja. Sprinta kavlifikācijas distance bija kross ar atzīmēšanos KP. Bija četras vietas , kur varēja izvēlēties skriet labo vai kreiso variantu tas arī viss. Latviešu sportistiem šādā distancē Cēsu zināšana neko daudz nepalīdzēja. Daudzās Latvijas sacensībās distances Cēsīs ir bijušas interesantākas kā tagad kvalifikācijas sacensībās. Nezinu par A finālu, bet B finālā karte bija nodrukāta uz parastā papīra un krāsas kautkādas jocīgas , kas nelasījās. Olīvzaļais noteikti nebija olīvzaļais un balts bija gan mežs, gan asfalts. Arī horizontāles jocīgā krāsā. Tas nav dalībnieku viedoklis, bet mans redzot karti pēc finiša. Varbūt Artjomam bija tikusi kāda brāķa karte- nezinu. Mums Latvijā taču ir daudz skaistu meiteņu. Domāju ka sprinta ziedu ceremonijā vīriešu kārtas uzvarētājiem nebija interesanti ka viņiem ziedus pasniedza sacensību direktors. To taču varēja darīt kaut vai meitenes kas bija voluntieres. Gan jau Cēsīs ir arī deju kolektīvi-kas varēja deleģēt tautas tērpos tērptas meitenes kas pasniedz ziedus ziedu ceremonijā. No Cēsu centra līdzjutējiem kas atbrauca no Rīgas ar sabiedrisko -uz Ozolkanu nācās braukt ar taksi. Akmentiņš arī līdzjuteju lauciņā. Vidējā distancē pilnīgs tukšums. Latvijas karogi-Ulda Bertuka un mans.
  Patreiz Viasat Sport Baltic rāda veloorientēšanās čempionātu.
  Māris Stabiņš
  9333
  30.08.2017 16:40
  Ernests Koleda sacīja:
  Noskatījos visas 3 tiešraides caur liveorienteering.com. Vislabāk patika tieši sprinta fināls, jo tur sportistus redz visvairāk reižu un ilgāk (ar katru kameru). Abās meža distancēs ar to bija pašvaki, īpaši jau finišs: viena kamera rāda kā sportists atzīmējas pēdējā punktā, tad pārslēdzas nākamā finiša kamera, bet sportists nav paspējis uzskriet, tiek rādīti dabas skati :-) Kā skatītājam tas bija ļoti traucējoši. Skatījos arī PČ Igaunijā, tur bija šajā ziņā labāk - finišs bez kalna un ar līkumu, sportistu varēja redzēt visu laiku. Faktiski pati lielākā problēma bija, ka regulāri pazūd GPS signāls, īpaši jau stafetē. Tad nekā nav, ne sportista, ne GPS, vispār nevar saprast kas notiek, visa skatīšanās intriga ir pazudusi. Un tad vēl regulāri tiešraide apraujas pat pašos interesantākajos brīžos - sieviešu stafetes finiša taisnē... Tādas probēmas tiešraidē kā nepārskatāmi finiša rezultāti vai nepareizi uzlikta karte ekrānā - sīkumi vien ir :-) Vēl mani izbrīnīja, kapēc ļoti maz rādīja tieši līderus. Piemēram, Lundanesu vidējā distancē; drusku bija ekrānā un viss... ne atkārtojumi, nekā. (Salīdzinot ar biatlonu vai slēpošanu Eurosport kanālā) Ceru, ka PČ viss būs OK :-)
  Tā kā sacensību kvalitātes anketā izteikties par Pasaules kausa etapu var tikai nacionālās izlases dalībnieki izteikšos šeit. Tika ieguldīts milzīgs darbs lai sarīkotu šo Pasaules kausa posmu. Tiešām bija lepnums ka Latvija var noorganizēt tik lielas sacensības. Daži sīkumi, kas dūrās acīs kā līdzjutējam. Pirmkārt apbalvošanas laikā līdz galam nenospēlētās valstu himnas. Ja uzvarētājs būtu Latvijas pārstāvis himna taču būtu nospēlēta līdz galam. Ļausim uzvarētājiem izbaudīt šo mirkli, kad viņam par godu spēlē viņa valsts himnu. Dubļi finiša rajonā un stafetes maiņas zonā. Igaunijā arī lija lietus un viņi bija visu nobēruši ar skaidām- dubļu nebija. Stāvlaukumā iebraukt ar busiņu nebija iespējams to pašu dubļu dēļ. Naudiņu par stāvlaukumu iekasēja. Sprinta kavlifikācijas distance bija kross ar atzīmēšanos KP. Bija četras vietas , kur varēja izvēlēties skriet labo vai kreiso variantu tas arī viss. Latviešu sportistiem šādā distancē Cēsu zināšana neko daudz nepalīdzēja. Daudzās Latvijas sacensībās distances Cēsīs ir bijušas interesantākas kā tagad kvalifikācijas sacensībās. Nezinu par A finālu, bet B finālā karte bija nodrukāta uz parastā papīra un krāsas kautkādas jocīgas , kas nelasījās. Olīvzaļais noteikti nebija olīvzaļais un balts bija gan mežs, gan asfalts. Arī horizontāles jocīgā krāsā. Tas nav dalībnieku viedoklis, bet mans redzot karti pēc finiša. Varbūt Artjomam bija tikusi kāda brāķa karte- nezinu. Mums Latvijā taču ir daudz skaistu meiteņu. Domāju ka sprinta ziedu ceremonijā vīriešu kārtas uzvarētājiem nebija interesanti ka viņiem ziedus pasniedza sacensību direktors. To taču varēja darīt kaut vai meitenes kas bija voluntieres. Gan jau Cēsīs ir arī deju kolektīvi-kas varēja deleģēt tautas tērpos tērptas meitenes kas pasniedz ziedus ziedu ceremonijā.
  No Cēsu centra līdzjutējiem kas atbrauca no Rīgas ar sabiedrisko -uz Ozolkanu nācās braukt ar taksi.
  Akmentiņš arī līdzjuteju lauciņā. Vidējā distancē pilnīgs tukšums. Latvijas karogi-Ulda Bertuka un mans.
  Ernests Koleda
  Noskatījos visas 3 tiešraides caur liveorienteering.com. Vislabāk patika tieši sprinta fināls, jo tur sportistus redz visvairāk reižu un ilgāk (ar katru kameru). Abās meža distancēs ar to bija pašvaki, īpaši jau finišs: viena kamera rāda kā sportists atzīmējas pēdējā punktā, tad pārslēdzas nākamā finiša kamera, bet sportists nav paspējis uzskriet, tiek rādīti dabas skati :-) Kā skatītājam tas bija ļoti traucējoši. Skatījos arī PČ Igaunijā, tur bija šajā ziņā labāk - finišs bez kalna un ar līkumu, sportistu varēja redzēt visu laiku.
  Faktiski pati lielākā problēma bija, ka regulāri pazūd GPS signāls, īpaši jau stafetē. Tad nekā nav, ne sportista, ne GPS, vispār nevar saprast kas notiek, visa skatīšanās intriga ir pazudusi. Un tad vēl regulāri tiešraide apraujas pat pašos interesantākajos brīžos - sieviešu stafetes finiša taisnē...
  Tādas probēmas tiešraidē kā nepārskatāmi finiša rezultāti vai nepareizi uzlikta karte ekrānā - sīkumi vien ir :-)
  Vēl mani izbrīnīja, kapēc ļoti maz rādīja tieši līderus. Piemēram, Lundanesu vidējā distancē; drusku bija ekrānā un viss... ne atkārtojumi, nekā. (Salīdzinot ar biatlonu vai slēpošanu Eurosport kanālā)
  Ceru, ka PČ viss būs OK :-)

Atlikušo zīmju skaits:

0,15523314476013