Ziņas - Notiks preses konference par Pasaules kausa orientēšanās sportā norisi Latvijā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

23.oktobris /
Daina, Dainida, Dainis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Notiks preses konference par Pasaules kausa orientēšanās sportā norisi Latvijā

  17.08.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Trešdien,  23. augustā plkst. 11, AS “Latvijas Gāze” konferenču telpā Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību rīkos preses konferenci, kurā informēs par Pasaules kausa orientēšanās sportā norisi laikā no 24. līdz 27. augustam Cēsu apkārtnē un Latvijas izlases gatavošanos šīm starptautiskajām sacensībām. Piedalīties aicināts ikviens interesents!

  Preses konferencē piedalīsies Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, Latvijas Orientēšanās federācijas prezidents Viesturs Tamužs, Pasaules kausa orientēšanās sportā Latvijā direktors Jānis Lazdāns, kā arī izlases sportisti – pirmais pasaules čempions Latvijas un Baltijas orientēšanās sporta vēsturē Edgars Bertuks un Sandra Grosberga – un pārstāvji no izlases treneru korpusa.

  Preses konferencē būs iespēja iepazīties ar Pasaules kausa orientēšanās sportā programmu un norisi, sacensībām izvēlēto apvidu, kā arī Latvijas izlasi, izlases treniņu procesu un gaidāmajiem startiem Pasaules kausā orientēšanās sportā. Nodrošināta būs filmēšanas, foto un interviju iespēja.

  Sacensībās, kas orientēšanās sportā ir nozīmīgākās tūlīt aiz Pasaules čempionāta, kopumā piedalīsies 260 pasaules labākie orientieristi no kopumā 27 valstīm. Sieviešu konkurencē Latvijas izlasē startēs 10 orientieristes – Inga Dambe, Laura Vīķe, Sandra Grosberga, Irita Puķīte, Līga Valdmane, Elizabete Blūmentāle, Laura Leiboma, Signe Sirmā, Vilma Alberinga un Magda Cigle. Savukārt vīriešu konkurencē Latviju pārstāvēs 11 sportisti – Andris Jubelis, Rūdolfs Zērnis, Edgars Bertuks, Mārtiņš Sirmais, Artūrs Pauliņš, Artjoms Rekuņenko, Dāvis Dišlers, Andris Kivlenieks, Uldis Upītis, Jānis Tamužs un Jānis Kūms.

  “Cēsu apkārtne ir viens no orientēšanās sportam pateicīgākajiem apvidiem Latvijā – tas ir gana interesants un daudzveidīgs, un ar savām nogāzēm fiziski ļoti smags. Sportistiem noteikti būs interesanti,” saka Pasaules kausa orientēšanās sportā Latvijā direktors Jānis Lazdāns.

  “Latvijas Orientēšanās federācija Pasaules kausa posmu pirmo un vienīgo reizi rīkoja 1996. gadā, taču nu daudz kas ir mainījies – divu distanču vietā jānodrošina trīs, kā arī attīstījušās tehnoloģijas, piemēram, GPS un televīzijas tiešraides. Īpašs izaicinājums būs orientēšanās sprints pilsētvidē, kas būs noderīgs ģenerālmēģinājums pirms nākamā gada Pasaules čempionāta Siguldas apkārtnē,” turpina J. Lazdāns.

   

  Vairāk informācijas par Pasaules kausu orientēšanās sportā pieejama mājas lapā: www.wcup2017.lv

Atlikušo zīmju skaits:

0,10609412193298