Ziņas - Beidzies 2. Pasaules kausa posms ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

• Beidzies 2. Pasaules kausa posms

14.12.2007

Kamēr jaunie ziemas orientieristi sasniedz atzīstamus rezultātus, starp pieaugušajiem viss pa vecam. Šodien, 13. decembrī, norisinājās 2. Pasaules kausa posms garajā distancē. Uz startu izgāja arī Edgars Sparāns, Toms Veits un Reinis Putniņš.

Garajā distancē, kura vīriešiem bija jāslēpo vairāk nekā 21,1 km, vissātrākais bija zviedrs Peter Arensson, kurš pēc finiša atzina, ka šīs bija viņa labākās sacensības sportista karjerā. Otrais bija Krievijas izlases pārstāvis - Andey Lamov, kurš uzvarētājam zaudēja krietni daudz - 2:30. Ļoti nepārliecinoši startē pagājušo sezonu līderis Eduard Khrenikov, kurš šodien izstājās, būdams 13. vietā pēc pus distances. Salīdzinot ar latviešiem, ļoti sekmīgi startē mūsu Baltijas kaimiņi. Lietuviešiem šodien augstākā vieta bija 26., bet igauņiem 31.

55) Reinis Putnins, LAT, 2:05:14,

Sieviešu konkurencē par uzvarētāju garajā distancē kļuva krieviete Tatiana Kozlova, kas prata apsteigt trīs ļoti spēcīgas somietes, kas ierindojās nākamajās vietās aiz viņas.

6) Marte Reenaas, NOR, 57:13,

Rīt paredzētas stafetes, kurās uz starta izies arī Latvijas komanda, kurā startēs Toms Veits, Edgars Sparāns un Reinis Putniņš