Ziņas - Par pieaugušo izlases koordināciju turpmāk atbildīgs būs Nauris Neimanis ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

4.augusts /
Romāns, Romualds, Romualda
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Par pieaugušo izlases koordināciju turpmāk atbildīgs būs Nauris Neimanis

  30.05.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Sākot ar šī gada jūniju par pieaugušo izlases koordinācijas jautājumiem atbildīgs būs Nauris Neimanis. Viņa pienākumos ietilps gan plānot un sakārtot izlases kalendāru (ņemot vērā gan vietējo, gan starptautisko sacensību grafiku un citus īpašus notikumus), gan rūpēties par dalībnieku reģistrāciju sacensībām, nokļūšanu tajās un arī nakts mītnēm.

  Nauris Neimanis orientēšanās sportā ir jau kopš astoņu gadu vecuma, kad sāka trenēties Ogrē pie treneres Ivetas Holcmanes. Viņš daudzkārtīgi pārstāvējis Latvijas ziemas orientēšanās izlasi jauniešu, junioru un pieaugušo čempionātos. Kopš šī gada februāra viņš arīdzan kļuvis par treneri Ogres Novada sporta centrā ar mērķi sagatavot bērnus un jauniešus, lai tie nākotnē papildinātu izlases rindas.

  "Man ir vēlēšanās palīdzēt savas valsts izlasei sasniegt nozīmīgus panākumus, iegūstot vērtīgu pieredzi augstākajā sporta veida līmenī, kas būs noderīga turpmākajā darbā. Papildu motivāciju ieguldīt darbu dod tas, ka šobrīd izlases krāsas pārstāv daudzi sportisti, kurus pazīstu no mazotnes un uzskatu par saviem draugiem," tā savu motivāciju raksturo N. Neimanis. "Galvenokārt nodarbošos ar organizatoriskajiem procesiem - izlases aktivitāšu plānošana, transporta, dzīvošanas jautājumu risināšana nometnēs un sacensībās, kā arī izlases sportistu vajadzību apzināšana inventāra jomā."

Atlikušo zīmju skaits:

0,029299020767212