Ziņas - Ielūdzam uz Ozona čempionātu ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

4.augusts /
Romāns, Romualds, Romualda
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Ielūdzam uz Ozona čempionātu

  19.05.2017

  Jānis Tamužs | Nav komentāru

  Laipni lūdzam uz Ozona čempionātu, kas 27. un 28.maijā notiks Bārbelē un Skaistkalnē. Kā allaž, esam piedomājuši pie distanču kvalitātes un atbilstības noteikumiem, lai Ozona čempionāta dalībnieki varētu izbaudīt dabas sagādātos izaicinājumus pilnībā.

   

  Šogad Ozona čempionāts notiks zem melnā stārķa vērīgā skata un plašā spārna – viens no dabas liegumiem sacensību apvidū ir retā melnā stārķa ligzdas apkaimē. Tādēļ arī par sacensību grafisko elementu esam izvēlējušies melno stārķi, kura atainojums origami stilā vērš uzmanību uz to, ka tikai uzmanības pievēršana sīkākajām detaļām un precizitāte sniedz izcilu rezultātu plānojot orientēšanās distances un vēlāk tās veicot.

  Individuālā distance pie Bārbeles notiks apvidū, kurā ir gan skraji priežu sili, gan upes krastos sazaļojuši krūmi, kas līdz ar pirmo lapiņu plakumu orientēšanos padarīs krietni vien interesantāku, kā bija pierasts šajā pavasarī līdz šim.

  Jāpiezīmē, ka ņemot vērā elites sportistu saspringto sacensību kalendāru, arī šogad Ozona čempionātā spēcīgākajās grupās titulus izcīnīs vidējā distancē, kamēr pārējās grupās varēs skriet garo distanci.

  Stafetes sacensības, kas ir Latvijas Stafešu kausa lepnums, šoreiz ieplānotas pie pašas Lietuvas robežas Skaistkalnē. Par jaunu karti tur parūpējies šobrīd, iespējams, labākais sporta kartogrāfs Latvijā – Dagnis Dubrovskis. Par interesantu sacensību norisi gādās ne tikai viltīgais apvidus ar nelielām reljefa formām un purviņiem, bet arī vairāku skatītāju kontrolpunktu un azartiska komentētāja sniegtā iespēja sekot līdzi sacensību gaitai.

   

  Plašāku informāciju var atrast mūsu mājaslapā.

  Pieteikšanās :

  Individuālā distance

  Stafete

   

  Ieskatam - Edgara Sparāna veidotie video no pagājušā gada sacensībām:

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,031893968582153