Ziņas - "Kāpa" šogad piedāvās ekskluzīvu orientēšanās apvidu Daugavas lokos ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

4.augusts /
Romāns, Romualds, Romualda
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • "Kāpa" šogad piedāvās ekskluzīvu orientēšanās apvidu Daugavas lokos

  26.05.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Laikā no 30. jūnija līdz 2. jūlijam Krāslavas novadā, dabas parkā “Daugavas loki”, notiks Baltijas populārākās starptautiskās orientēšanās sacensības “Kāpa”. Pieteikšanās sacensībām pagarināta līdz svētdienai, 28. maijam, plkst. 23:59.

  Dalībniekus sagaida izcils orientēšanās apvidus, bet līdzjutējus priecēs Daugavas loku neskartās dabas skaistums.

  Sacensību direktors Indulis Peilāns saka: ““Kāpā” uzsvaru vienmēr liekam uz interesantām, kvalitatīvi plānotām distancēm un jaunu apvidu. Šogad apvidus ir  vienkārši ekselents, būtībā pasaules čempionāta cienīgs – skrienamība laba, redzamība ierobežota, ļoti daudz dažāda lieluma reljefa formu, augstuma starpība kartē sasniedz pat 70 metrus un līnijveida orientieru nav nemaz tik daudz, izcirtumu - ļoti maz.”  

  “Kāpā” būs iespējams startēt gan visās trīs sacensību dienās, gan atsevišķi vienā vai divās dienās. Piedalīties laipni aicināts ikviens orientierists un orientēšanās skrējiena interesents, jo organizatori ir parūpējušies par dažādas sarežģītības un grūtības pakāpes distancēm. 

  Līdztekus orientēšanās skrējiena sacensībām, kur tradicionāli sacentīsies vairāk nekā 1200 dalībnieki no 11 valstīm 60 dažādās vecuma un meistarības grupās, būs iespēja startēt arī taku orientēšanās sacensībās un orientēšanās sprinta stafetē sacensību centrā. Vīriešu un sieviešu elites grupām dalība “Kāpā” ļaus izcīnīt pasaules ranga ieskaites punktus.

  Ar elektroniskās pieteikšanās kārtību un sacensību nolikumu iespējams iepazīties sacensību mājas lapā 2017.kapa.lv

  Sacensību centrs atradīsies “Klajumos”, kur būs iespēja doties kādā mierīgā pastaigā zirga mugurā, bērni varēs piedalīties radošajās darbnīcās un atrakcijās, bet sestdienas vakarā visus izkustinās jautra brīvdabas ballīte atraktīvu mūziķu vadībā.

  Jāatzīmē, ka paralēli Igaunijā notiks arī Pasaules čempionāts orientēšanās sportā, tāpēc sacensību organizatori šobrīd aktīvi meklē risinājumus, lai dotu iespēju visiem “Kāpas” dalībniekiem tiešsaistē sekot notikumiem sprinta un sprinta stafetes sacensībās.

   

  Papildu informācija:

  Indulis Peilāns

  Mob. 29494087

  2017.kapa.lv

Atlikušo zīmju skaits:

0,029042959213257