Ziņas - Stafešu sezona sāksies ar "Daugavas kausu" ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

14.augusts /
Zelma, Zemgus, Virma
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Stafešu sezona sāksies ar "Daugavas kausu"

  26.04.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  1. maija brīvdienā Ķeguma novadā, Tomē, notiks sezonas pirmās Latvijas stafešu kausa sacensības - OK "Ogre" rīkotais "Daugavas kauss". Savu dalību sacensībām pieteikušas 94 komandas.

  Šajā sezonā Latvijas Stafešu kausā plānotas kopumā četras sacensības, un "Daugavas kauss" tradicionāli iesāks šī kausa izcīņu. Sacensības var lepoties ar senu vēsturi - pirmo reizi tās notika 1999. gadā, tātad šis būs to norises 19. gads.

  Aizvadītajā gadā spēcīgākajās grupās gan dāmu, gan vīru konkurencē uzvaras izcīnīja orientēšanās kluba "Kāpa" biedri. Arī šogad viņi ir starp pretendentiem uz uzvaru, piemēram, dāmu elitē konkurētspējīgu komandu veido Irita Puķīte, Madara Šadrina un Laura Vīķe. Viņām cīņas gan gaidāmas ar spēcīgajām "Meridiāns" pārstāvēm, īpaši jau 1. komandu ar Viedu Lūsu, Zandu Abzaloni un Sandru Grosbergu tās sastāvā.

  Starp vīriem spēkošanās būs starp OK Kāpa un "Ozons" komandām, kā arī spēcīgi konkurenti viņiem būs "Alnis OK/JNSC" komanda Endija Titomera, Salvja Daģa un Aivja Šiliņa sastāvā un OK Saldus komanda, kurā Atis Rešķis, Viktors Mateičs un Kristaps Jaudzems.

  Starts sacensībām tiks dots plkst. 12.

  Sacensības organizē orientēšanās klubs „Ogre” ar Ogres novada pašvaldības atbalstu un sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju. Visu informāciju par sacensību norisi iespējams iegūt organizatoru mājas lapā.

  Latvijas Stafešu kausa izcīņa ir Latvijas Orientēšanās federācijas organizēts orientēšanās sacensību seriāls, kas 2017. gadā sastāv no 4 posmiem un notiek no maija līdz septembrim. Sacensību kopvērtējumā tiek noteiktas labākās Latvijas klubu stafešu komandas katrā vecuma grupā. 

   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,029446125030518