Ziņas - "OK Arona kauss" turpina Latvijas kausa izcīņu ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

4.augusts /
Romāns, Romualds, Romualda
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • "OK Arona kauss" turpina Latvijas kausa izcīņu

  26.04.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienā, Krustpils novadā Timsmales ezera apkārtnē notiks Latvijas kausa izcīņas orientēšanās sportā ceturtais posms – "OK Aronas kauss". Savu dalību sacensībām šobrīd pieteikuši 130 dalībnieki.

  "OK Arona kausā" dalībniekiem būs iespēja sacensties garajā distancē pārsvarā skuju koku meža apvidū, ko raksturo reljefs ar lielām un vidējām formām. Caurejamība - no labas līdz vidējai; maksimālā augstumu starpība - 40 m. Karti 2016. gadā sagatavoja I. Peilāns, J. Lūkins, D. Lūkina un E. Zvaigzne. Tā koriģēta 2017. gadā.

  Sacensību starts no plkst. 12, bet labāko apbalvošana - plkst. 15. Apbalvoti tiks 1. - 3.vietu ieguvēji katrā grupā.

  Atgādinām, ka "OK Arona kauss" vēl ir iespējams pieteikties līdz 1. maija 23:59, izmantojot Latvijas Orientēšanās federācijas pieteikumu sistēmu. Vairāk informācijas var meklēt sacensību mājas lapā www.okarona.lv, kā arī sazinoties ar sacensību galveno tiesniesi Gunāru Ikaunieku (mob. tel. 26532979, e-pasts gunars21@inbox.lv).

  Sacensībās laipni gaidīts ikviens orientierists un orientēšanās skrējiena interesents. Dalībnieki varēs startēt sev atbilstošā vecuma un sportiskās sagatavotības grupā, jo organizatori ir parūpējušies par dažādas sarežģītības un grūtības pakāpes distancēm. 

  Latvijas kausa izcīņa ir Latvijas Orientēšanās federācijas organizēts orientēšanās sacensību seriāls, kas 2017. gadā sastāv no 16 posmiem un notiek no aprīļa līdz oktobrim. Sacensību kopvērtējumā tiek noskaidroti Latvijas kausa ieguvēji 34 vecuma un meistarības grupās, tostarp arī vīriešu un sieviešu elites grupās. Atsevišķi tiek organizēta arī Latvijas kausa izcīņa orientēšanās sprintā un stafetēs.

   

   

   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,029469966888428