Ziņas - „Sports visiem” – šobrīd orientēšanās ir 2. vietā! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.februāris /
Smuidra, Vitauts, Smuidris
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • „Sports visiem” – šobrīd orientēšanās ir 2. vietā!

  12.12.2007

  gbVēl tikai šonedēļ, līdz 14. decembrim plkst. 23:59, turpinās balsošana par nomināciju „Sports visiem". Pēc pēdējiem datiem orientēšanās sports ir 2. vietā pēc basketbola.

   

  1. Basketbols 17.99%
  2. Orientēšanās 15.76%
  3. Futbols 11.38%
  4. Florbols 7.90%
  5. Vieglatlētika 5.91%

  Balsošanai nepieciešams e-pasts, un no viena e-pasta var balsot tikai vienu reizi. Pie tam - nepietiek, ka savu e-pastu balsotājs ieraksta balsošanas lapā, savs balsojums vēl ir arī "jāapstiprina". Balsošana notiek šeit: http://esports.lv/gada_balva

  No www.esports.lv
  Vērienīgākā sportistu godināšanas ceremonija „Latvijas Gada balva sportā 2007", kurā tiks sumināti gada labākie sportisti, treneri un komandas un atzīmēti aizvadītā gada izcilākie panākumi šogad notiks 27. decembrī (LTV1 kanālā to varēs skatīt 29.decembrī). Kopā šogad ir noteiktas 15 dažādas nominācijas, no kurām vienas likteni izlems interneta balsojumā (portālos www.eSports.lv un www.olimpiade.lv). Šī nominācija ir "Sports visiem". Nominācijas būtība ir atklāt to sporta veidu, kurš Latvijas iedzīvotāju vidū ir pats populārākais tieši pašu piedalīšanās un pieejamības ziņā. Tādējādi mazāk svarīgi ir tas, kādus sportiskos panākumus gūst mūsu valsts pārstāvji šajā sporta veidā. Nominācija "Sports visiem" ir lieliska iespēja rosināt sabiedrības un mediju interesi par konkrētu sporta veidu, tā palīdzot to popularizēt un attīstīt.

  Sešu balsošanas nedēļu laikā (1. novembris- 14. decembris) Latvijas iedzīvotājiem ir izteikt savu viedokli, nobalsojot par trim sporta veidiem, kas visvairāk būtu pelnījuši uzvarēt nominācijā "Sports Visiem". Mēneša laikā balsotāju skaits pārsniedzis sešus tūkstošus, tomēr daļa balsojumu joprojām ir neapstiprināti. Vai šie cilvēki nogaida un balsojumu apstiprinās tikai pēdējā mirklī? Iespējams, taču neiztrūkst arī neeksistējošu e-pastu ierakstīšana - tomēr šīs balsis apstiprinātas netiks. Pēdējo balsošanas rezultātu apskatu uzzināsiet 5. decembrī, bet pēc tam rezultāti tiks turēti slepenībā līdz apbalvošanas ceremonijai. Tāpēc noteikti nav vērts savu balsojumu atlikt līdz pēdējam mirklim.

Atlikušo zīmju skaits:

0,047149896621704