Ziņas - Jaunie orientieristi aicināti uz jau ceturto Edgara Bertuka nometni „BE_FORCE” ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

14.augusts /
Zelma, Zemgus, Virma
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Jaunie orientieristi aicināti uz jau ceturto Edgara Bertuka nometni „BE_FORCE”

  31.03.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  No 17. līdz 20. jūlijam Cēsīs notiks jau ceturtā nometne jaunajiem un perspektīvajiem Baltijas orientieristiem "BE_FORCE", ko organizē 2012. gada pasaules čempions orientēšanās sportā Edgars Bertuks. Plānots, ka šogad nometnē piedalīties varēs kopumā 30 jaunie orientiersti.

  Nometnes mērķis ir parādīt jaunajiem sportistiem, kāda ir profesionāla orientierista ikdiena un cik daudz darba jāiegulda, lai ierindotos pasaules spēcīgāko orientieristu vidū. Līdz šim notikušajās "BE_FORCE" nometnēs Edgars Bertuks ir dalījies ar savu nu jau vairāk nekā desmit gados elites sportā iekrāto pieredzi, nodrošinot ne tikai kvalitatīvus orientēšanās tehnikas treniņus, bet arī distanču analīzi un lekcijas par dažādām aktuālām tēmām.

  ''Ar katru gadu nometne ir ieguvusi ko jaunu un kļuvusi pieejama arvien plašākai auditorijai. Ja pirmajā gadā nometne uzņēma tikai jauniešus un juniorus no Latvijas, tad nākamajos divos pievienojās arī pārējo divu Baltijas valstu sportisti, un tika izdarīts arī viens izņēmums, kura rezultātā nometnē piedalījās arī ļoti talantīgs sportists no Turcijas," stāsta nometnes organizators Edgars Bertuks. "Šī gada ''BE_FORCE'' solās būt labākā un profesionālākā no līdz šim rīkotajām.''

  Pateicoties E. Bertuka lielākajam atbalstītājam INSPECTA, nometnē ir 14 sponsorētas vietas, taču šis gads būs pirmais, kad nometnē pieejamas arī 16 maksas vietas.

  "Galvenais uzsvars nometnē tiks likts uz sagatavošanos vidējai distancei. Svarīgākie treniņi tiks plānoti tā, lai modelētu situācijas, ar kādām orientieristi sastopas šāda veida distancēs. Papildus tam tiks aizvadīti arī fiziskie treniņi, veikta treniņu analīze un būs iespēja piedalīties teorētiskās lekcijās," turpina organizators. "Paralēli visam iepriekš minētajam, ''BE_FORCE'' nometne ir vienreizēja iespēja iegūt jaunus draugus ar līdzīgām interesēm, kas lieliski noder tālākajās sportista gaitās."

   

  Lai pretendētu uz 14 sponsorētajām vietām nomentē, orientieristi (18-21 gadus veci) tiek aicināti sūtīt savu pieteikumu un motivācijas vēstuli uz e-pastu beforce.camp@gmail.com līdz 30. aprīlim. Motivācijas vēstulē jānorāda sportista nākotnes mērķi un līdz šim nozīmīgākie sasniegumi. Savukārt uz 16 maksas vietām pietiekties varēs pēc 3. maija, kad zināmi būs sponsorēto dalībnieku vārdi. 

   

   

  Sīkāka informācija par Edgaru Bertuku un nometni „BE_Force” atrodamas mājaslapās http://bertuks.com/ un https://www.facebook.com/EdgarsBertuks

Atlikušo zīmju skaits:

0,039831876754761