Ziņas - Martā notiks Jaunsardzes reģionālās telpu orientēšanās sacensības ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

14.augusts /
Zelma, Zemgus, Virma
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Martā notiks Jaunsardzes reģionālās telpu orientēšanās sacensības

  22.02.2017

  Aija Pakalna | Nav komentāru

  Līdz ar marta sākumu, starts tiks dots Jaunsardzes reģionālajām telpu orientēšanās sacensībām. Tās notiks četrās kārtās, turklāt sportistiem būs iespēja izbraukt no galvaspilsētas robežām un orientēties labi atpazīstamās ēkās Latvijas reģionos.

  Sacensības tiks atklātas 6. martā Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”. Ēka atrodas Rēzeknes pilskalna pakājē, nogāzē starp Brāļu Skrindu ielu un N. Rancāna laukumu. Ēkas kopējā platība ir 4490 m2 un tai ir pieci stāvi, turklāt tas ir arhitektoniski drosmīgs projekta risinājums, sasaistot pilskalnu, kurā atrodas Livonijas laika pilsdrupas, ar moderno arhitektūru. Orientēties tur noteikti būs interesanti!

   

  Tālākās sacensības notiks:

  07.03. – Talsos (Talsu 2. vidusskolā, K. Mīlenbaha iela 32)

  09.03. – Rīgā (O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā, Skrindu iela 1)

  21.03. – Valmierā (Vidzemes augstskolā, Cēsu iela 4).

  Katrā posmā reģistrācija sacensību centrā sāksies no plkst. 15:30, bet no plkst. 16:00 - 18:00 startēs jaunsargi, skolēni un pārējie dalībnieki. Plkst. 19:00 sekos dalībnieku apbalvošana. 

  Pieteikties sacensībām iespējams izmantojot lof.lv pieteikumu sistēmu. Pieteikšanās termiņš – līdz plkst. 10:00 divas dienas iepriekš pirms katra posma norises datuma. Piesakoties online, Jaunsargiem jānorāda vienības numurs, bet skolēniem – skolas nosaukums “Kluba” ailē.

  Pēc pieteikšanās termiņa pieteikties varēs uz vietas sacensību dienā, tomēr tādā gadījumā sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem startēt gribētājiem pietiks kartes. Aicinām pieteikties laikus, lai varam sagatavot kartes pilnīgi visiem.

   

  Vēlam ikvienam veiksmīgus startus!

  Vairāk informācijas www.telpuorientesanas.lv.

Atlikušo zīmju skaits:

0,027842044830322