Ziņas - Gada bilde orientēšanās (orientesanas.lv vērtējumā) ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.februāris /
Smuidra, Vitauts, Smuidris
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Gada bilde orientēšanās (orientesanas.lv vērtējumā)

  02.12.2007

  Orientieristu gada ballē, 1. decembrī Baložu kultūras namā, kurā tika apbalvoti Latvijas kausa kopvērtējuma medaļnieki un Latvijas Orientēšanās federācijas nomināciju ieguveji, balvas saņēma arī orientesanas.lv rīkotā bilžu konkursa finālisti un uzvarētāji.

  Konkurss norisinājās septembra beigās, kad jebkurš varēja iesūtīt savas bildes, kurās attēlots orientēšanās sports. Galvenais mērķis bija noteikt gada labāko foto uzņēmumu orientēšanās sportā ar žūrijas palīdzību, kurā bija visa orientesanas.lv redakcija.

  Finālam tika izvirzītas šādas bildes:

  Autori:            Aigars Abzalons                                     Laima Klauža                                     Laima Klauža                                         Māris Jansons

              Mārtiņš Taube                             Dace Buža                                             Jānis P.


  Šeit Jūs varat apskatīt pilnu iesūtīto bilžu galeriju: ŠEIT

  Gada ballē visi finālisti tika aicināti uz skatuves, lai saņemtu balviņas par centību, bet gada bildes īpašniekam tika pasniegts arī goda diploms par sasniegumu. Par 2007. gada orientēšanās bildi kļuva Māra Jansona iesūtītā bilde, bet Aigara Abzalona "maratona finiša" foto attēls ieguva redakcijas simpātiju balvu. Abas bildes redzamas jaunajā orientēšanās kalendārā oktobra un decembra mēnešos.

  Jāpiemin, ka saskaitot komentārus zem šī raksta par uzvarētaju lasītāju vērtējumā kļuva Mārtiņā Taubes bilde un otrā - Daces Bužas foto attēls.

  orientesanas.lv redakcija: PALDIES par atsaucību!!!

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,028471946716309