Ziņas - Par Latvijas izlases aktualitātēm ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Par Latvijas izlases aktualitātēm

  14.01.2017

  Jurģis Krastiņš | 1 komentārs

  Latvijas izlase sākusi un aktīvi turpina gatavošanās procesu vasaras orientēšanās sezonai un tās nozīmīgākajiem startiem. Izlases trenera Jari Ikaheimonen vadībā jau aizvadīta pirmā 2017. gada treniņnometne Ventspilī, kas notika laikā no 6. līdz 8. janvārim.

  Šī gada izlases aktivitāšu plāns sola vairākas interesantas treniņnometnes un sacensības gan Latvijā, gan ārvalstīs, ar ko ikvienam iespējams iepazīties šeit. Izlases vadība sagatavojusi arī 2017. gada izlases veidošanas principus, kā arī līdz mēneša beigām tiks publiskots sportistu sadalījums pa treniņgrupām.
   
  Atgādinājums! Ja kāds sportists, kurš vēlas būt izlases treniņgrupās, vēl nav pieteicies, tad to vēl var paspēt izdarīt līdz š. g. 23. janvārim, sūtot pieteikumu izlases galvenajam trenerim Jari Ikaheimonen uz e-pasta adresi jari.ikaheimonen@aalto.fi.
   
  Liela nozīme sportistu sagatavošanas procesā ir arī izlases atbalsta grupai. Šobrīd izlases aktivitātēs iesaistījušies Jānis Krūmiņš, Agris Peipiņš, Edgars Bernāns un Haris Šemelis. Ja vēl kāds jūt sevī aicinājumu palīdzēt darbā ar izlasi, plānojot treniņu distances, vadot specifiskas nodarbības vai palīdzot sagatavot treniņu organizatorisko pusi, pieteikumus aicināti sūtīt Jurģim Krastiņam uz e-pasta adresi krasts_krasts@yahoo.co.uk.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
 • 14.01.2017 19:54
  Māris Stabiņš
  Būtu interesanti kautko uzzināt arī par ziemas izlasi. Vismaz tādu sīkumu kā kad un kur plānojas atlases sacensības. Izmeklējos visās izlašu lapās nekādas info nav.

Atlikušo zīmju skaits:

0.025995016098022