Ziņas - Latvijas Skolu olimpiskajā ziemas festivālā arī ziemas orientēšanās ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Otīlija, Iveta
12.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijas Skolu olimpiskajā ziemas festivālā arī ziemas orientēšanās

  11.01.2017

  Aija Pakalna | Nav komentāru

  No 3. līdz 4. februārim norisināsies 21. Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls, kurā tiks noskaidroti labākie sportisti individuālajā, komandu un skolu vērtējumā dažādās ziemas sporta disciplīnās, to vidū arī ziemas orientēšanās sportā.

  Ziemas orientēšanās sacensības notiks 3. februārī Viešūra kalnā, Vestienas pagastā, Madonas novadā, kur skolēniem būs jāveic vidējā distance. Pieejams arī sacensību nolikums, kur iespējams iepazīties gan ar sacensību norisi un vērtēšanu, gan pieteikšanās sistēmu.

  Latvijas Skolu ziemas olimpiskā festivāla mērķis ir popularizēt ziemas sporta veidus, sekmēt jaunatnes sporta attīstību Latvijā, veicināt vispārizglītojošo skolu un vietējo pašvaldību iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs, un motivēt tās atbalstīt jaunatnes sportu. 

  Skolu ziemas olimpiskajā festivālā tiek aicināts piedalīties ikviens Latvijas skolēns vecumā no 10 līdz 19 gadiem, lai izaicinātu sevi un savus vienaudžus dažādās ziemas sporta disciplīnās. Pirmo trīs vietu ieguvējus skolu komandu vērtējumā apbalvos ar kausiem, diplomiem un balvām.

  Festivāls ir balstīts uz olimpiskajām vērtībām, godīgu cīņu un draudzību, un plānots, ka tā dalībnieki sacentīsies septiņos dažādos sporta veidos: distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, snovbordā, hokejā, kamaniņu sportā, slidošanā un biatlonā. Festivāla dalībniekus sagaida ne tikai aktīvas sporta aktivitātes, bet arī krāšņa atklāšanas un noslēguma ceremonija.

  Festivāla organizatorisko vadību nodrošina Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Ērgļu novada pašvaldību un sporta veidu federācijām.

  Laika periodā no 2017. gada 16. janvāra līdz 31. janvārim interneta mājas lapā http://lsfp.lv/festivals/jaunumi_festivals būs iespējama pieteikšanās dalībai festivālā. Par dalībnieku pieteikšanu sacensībām būs atbildīga Latvijas vispārizglītojošo mācību iestāžu un arodvidusskolu vadība.

Atlikušo zīmju skaits:

0.027217149734497