Ziņas - O-Kalendārs 2008 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.februāris /
Smuidra, Vitauts, Smuidris
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • O-Kalendārs 2008

  08.01.2008

  Ir gatavs pirmais O-Kalendārs! Tas ietver svarīgākos, interesantākos un skaistākos kadrus no orientēšanās sporta dzīves pēdējā gada laikā, kā arī dod ieskatu svarīgāko orientēšanās sacensību kalendārā 2008. gadā.

  Kalendārā var redzēt gan Latvijas spēcīgākos, gan jaunākos, gan pieredzējušākos orientieristus, kā arī orientesanas.lv redakcijas izvēlēto Gada un Simpātiju bildi, par kuru tituliem varēja pacīnīties jebkurš orientierists - konkursā iesūtot šajā gadā tapušos orientēšanās sporta attēlus.

   

   

  Kalendārs veidots no Edgara Sparāna, Petera Apiņa, Jāņa Urtāna, Uģa Voiceščuka, Jan Kochbach, Erik Borg, Daces Bužas, Laimas Klaužas, Mārtiņa Taubes, Ilzes Briksnes, Anatolija Tarasova, Jāņa P., Aigara Abzalona foto arhīviem, kas tapuši 2007. gadā.


  Pirmos eksemplārus varēsiet iegūt savā īpašumā jau Kongresa un Gada Balles laikā, kas notiks sestdien, 1.decembrī Baložu kultūras namā, par īpašu cenu - Ls 5 (pēc balles cena būs Ls 5,50)

  Ja vēlies tādu arī sev, tad brauc uz ziemas seriāliem „Pretim ziemai" un „Magnēts", iepērcies "Ceļotājā", vai arī sazinies ar mums: spied šeit (interneta veikals) vai raksti uz info@orientesanas.lv

   

  Kalendāra projekta autori: Ilze Briksne, Mārtiņš Līsmanis un Edgars Sparāns. Kalendārs tapis sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās Federāciju un "Siguldas dizains".

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,032548904418945