Ziņas - Latvijā rīkotais Euromeeting kandidē "Gada pasākuma" titulam ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Latvijā rīkotais Euromeeting kandidē "Gada pasākuma" titulam

  20.11.2016

  Aija Pakalna | Nav komentāru

  Līdz 27. novembrim ikviens var balsot par savu mīļāko kandidātu "Cēsu sporta laureāta 2016" titulam dažādās nominācijās. Vienā no tām - nominācijā "Gada pasākums" - izvirzītas ikgadējās nacionālo orientēšanās izlašu sacensības Euromeeting, kas šogad notika Latvijā reizē ar orientēšanās sacensībām "Cēsu Rudens".

  Lai atgādinātu "Cēsu Rudens" jaukos brīžus, pieejami Ojāra Millera foto un Edgara Sparāna video materiāli.

  Atbalstīt savu kandidātu, piedaloties balsojumā, var šeit. Par savu favorītu gan jābalso ne tikai kategorijā ''Gada sporta pasākums'', bet arī kategorijās ''Gada populārākais sportists'' un ''Gada sporta skolotājs''. Savukārt par nominācijām ''Gada sportists/-e'', ''Gada sporta komanda'', ''Paraugs sportā'', ''Cerība sportā'' un ''Gada aktīvākā sporta biedrība'' balsos Sporta padomes apstiprināta komisija. Ar visām nominācijām iespējams iepazīties šeit.

  Laureāti tiks apbalvoti 2. decembrī Cēsu 2. pamatskolā. Pasākuma laikā, klātesošajiem aizklāti balsojot par vienu no 2016. gada deviņu nomināciju ieguvējiem, tiks noteikts nominācijas "Sporta laureāts" ieguvējs, kura glabāšanā uz gadu tiks nodots ceļojošais kauss. 2016. gadā tas glabājās pie nominācijas ''Cerība sportā 2015'' ieguvējas - jaunās un talantīgās basketbolistes Māras Motes.

  Foto: Ojārs Millers

Atlikušo zīmju skaits:

0.024482011795044