Ziņas - Rīgas Sporta naktī būs arī orientēšanās ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Otīlija, Iveta
12.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Rīgas Sporta naktī būs arī orientēšanās

  12.09.2016

  Aija Pakalna | Nav komentāru

  Latvijas orientēšanās federācija Rīgas Sporta naktī aicina apmeklētājus izmēģināt orientēšanās azartu, piedaloties dažādos uzdevumos. 17. septembra vakarā, sākot no pulksten 17 līdz 22, Rīgas centra parku teritorijā būs gan orientēšanās labirints, gan foto orientēšanās.

  Rīgas Sporta naktī orientēšanās uzdevumus atradīsiet parkā netālu no Brīvības pieminekļa. Orientēšanās labirinta galvenais uzdevums būs ar kartes palīdzību pēc iespējas ātrāk atrast ceļu pie norādītajiem kontrolpunktiem, kas būs izvietoti ar lentu norobežotā laukumā. Kontrolpunkti būs jāatrod noteiktā secībā un savā ceļā nedrīkstēs šķērsot labirinta lentas. Uzdevums prasīs atjautību un veiklību - jautri būs arī ģimenēm ar bērniem.

  Savukārt tiem, kas vēlēsies vairāk izkustēties, kā arī palauzīt galvu sarežģītākos uzdevumos, jāizmēģina foto orientēšanās sacensības, kas notiks tuvāko Rīgas parku teritorijā. Foto orientēšanās uzdevumus iesakām veikt komandās, tāpēc ņem līdzi draugus un ģimenes locekļus, lai aizraujoši pavadītu laiku orientēšanās noskaņās.

  Līdztekus orientēšanās uzdevumiem notiks arī airēšanas sacensības, sacensības florbolā, fitnesa nodarbības, iespēja izmēģināt kērlingu un novusu, dažādus cīņas sporta veidus, volejbolu un citus. Atnāc, būs interesanti!

Atlikušo zīmju skaits:

0.071173191070557