Ziņas - LOF sabiedrisko attiecību speciālistes pienākumus turpmāk pildīs Aija Pakalna ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • LOF sabiedrisko attiecību speciālistes pienākumus turpmāk pildīs Aija Pakalna

  20.09.2016

  Jānis Tamužs, Aija Pakalna | Nav komentāru

  Sākot ar septembri, LOF sabiedrisko attiecību speciālista amatā Jāni Tamužu aizstās Aija Pakalna.

  Pieaugot LOF rīkoto sacensību apjomam un nozīmīgumam, augusi ir arī vajadzība pēc aktivitāšu pienācīga atspoguļojuma LOF iekšējos kanālos, kā arī aktīvākas sadarbības ar masu medijiem. Lai spētu par orientēšanos stāstīt laicīgi, regulāri un labā tonī, LOF sabiedrisko attiecību daļas vadība turpmāk būs Aijas Pakalnas rokās.

  Aija Pakalna ir ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnē. Līdz šim viņa studijās iegūtās prasmes un zināšanas nostiprināja žurnālistikā. Iepazīstot orientēšanās sportu, vidi un tās pārstāvjus, gribējies būt daļai no tā: „Orientieristi ir pārsteidzoši mērķtiecīgi ne tikai treniņos un distancē, bet ikdienas dzīvē kopumā. Tas mani ļoti iedvesmoja, gribējās vēl šīs pozitīvās enerģijas, tāpēc uzmeklēju federācijas pārstāvjus un jautāju – varbūt varu kaut ko uzrakstīt, varbūt kaut ko noorganizēt?

  Orientēšanās sportam Latvijā laika posms no 2016. līdz 2019. gadam ir dažādiem pasākumiem bagāts. Daļa no tiem ir nozīmīga orientieristu saimei arī pasaules mērogā. Aija atzīst, ka kļūšana par Orientēšanās federācijas sabiedrisko attiecību speciālisti tieši šajā laikā viņai ir liels pagodinājums.

   “Kopā ar līdzšinējo sabiedrisko attiecību speciālistu Jāni Tamužu esam izsvēruši, kas komunikācijā šo gadu laikā bijis veiksmīgs, ko vajadzētu atmest, kā arī – ko vajadzētu ieviest no jauna. Mans mērķis būs strādāt divos virzienos – pirmkārt, piedāvāt sabiedrībai laicīgu un saistošu informāciju, kas vairotu zināšanas par orientēšanos un vēlmi šajā sportā iesaistīties. Otrkārt, radīt interesantu un informācijas bagātu vidi arī orientieristiem pašiem.”

  Jānis Tamužs, kurš LOF sabiedrisko attiecību speciālists ir bijis pēdējos piecus gadus, darbību LOF labā turpinās kā konsultants un rakstu autors: “Darbība LOF sabiedrisko attiecību jomā ir mainījusi manu dzīvi un būtiski palīdzējusi veidot profesionālo karjeru. Piecu gadu laikā esmu apguvis daudz kā jauna, saticis iedvesmojošus cilvēkus un, galvenais, ikdienā nodarbojies ar ziņu veidošanu par kaut ko, kas man patiešām patīk – orientēšanos. Līdz ar to ar nožēlu nākas atzīt, ka vairs nespēju tikt galā ar orientēšanās informācijas plūsmu papildus saviem darba, ģimenes un sporta pienākumiem, un tādēļ ir pienācis laiks atkāpties no LOF sabiedrisko attiecību daļas vadības. Ar cerībām raugos uz Aiju Pakalnu kā LOF komunikācijas veidotāju nākotnē.

  Turpmāk par informācijas ievietošanu LOF mājaslapas ziņu sadaļā, Twitter un Facebook kontos, kā arī sadarbībai ar masu medijiem, sazināties ar Aiju Pakalnu.


  Mob. tel. +371 28720436

  E-pasts: aijapakalna@gmail.com

Atlikušo zīmju skaits:

0.02482008934021