Ziņas - TV reklamē orientēšanās sportu ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.februāris /
Smuidra, Vitauts, Smuidris
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • TV reklamē orientēšanās sportu

  25.10.2007

  Jau labu laiciņu TV ekrānos var vērot "Zelta Zivtiņas" seriāla epizodes, kurās veiksmīgi tiek apspēlēts orientēšanās sports. "Zelta Zivtiņa" zīmola vadītāja Nora Kalniņa pastāstīja:

  „Klipa ideja radās gluži nejauši - vajadzēja nomainīt ierasto Zelta Zivtiņas dzīvokļa vidi pret kaut ko ārpus telpām, pie dabas. Manuprāt, orientēšanās ir draudzīga un ļoti demokrātiska, tieši tāpat kā Zelta Zivtiņa, tāpēc klipam tā bija lieliska izvēle. Turklāt vairāki mani kolēģi Tele2 aktīvi nodarbojas ar šo sporta veidu. Arī jaunajā Zelta Zivtiņas filmā, kuras pirmizrāde plānota novembra beigās, darbība notiek ZZ seriālam neierastā vidē - mežā un laukos, kur risinās dažādi smieklīgi piedzīvojumi Zelta Zivtiņas stilā."

  Savukārt Alekss, kurš vienā no reklāmām ir ļoti apmaldījies, atklāja, ka šī viņam nebija pirmā saskaršanās ar orientēšanos. Alekss : "Teikt, ka esmu aktīvi nodarbojies ar orientēšanos, būtu nedaudz pārspīlēts. Tomēr pavisam neliela pieredze man ir, jo pamatskolā reiz piedalījos sporta spēlēs, kur viena no disciplīnām bija orientēšanās. Man iespieda rokā kompasu un palaida skriet. Jāatzīst, toreiz man nebija ne mazākās nojēgas kā ar kompasu jārīkojas. Izvēlējos pašu vienkāršāko izeju no situācijas - skrēju visiem pakaļ, paļaudamies, ka gan jau kāds zina uz kurieni jāskrien. Kaut kā galā tomēr nonācu... Pieņemu, ka daudziem pirmā orientēšanās pieredze ir bijusi visai līdzīga, jo neprotot darboties ar kompasu un bez jebkādas iepriekšējas teorētiskās sagatavošanas jaunizceptais orientierists mežā ir diezgan bezpalīdzīgs. Klipā tomēr vienkāršāk, filmēšanas grupa rada pietiekamu jezgu, lai apmaldīties pat teorētiski nebūtu iespējams :)"

  Starp izcilās idejas realizētājiem meklējams tautas orientēšanās seriāla "Magnēts" vadītājs - Henrijs Freimanis, kurš atklāja, ka reklāmas klipi tapuši jau pirms šīs sezonas kādā no ziemas magnētiem.

   

   

  Ar komunikāciju aģentūras "DDB" atļauju minētās reklāmas Jūs variet aplūkot zemāk.

   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,1559910774231