Ziņas - Šogad jau trešo zelta medaļu iegūst Jānis Krūmiņš ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

17.oktobris /
Karīna, Gaits
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

• Šogad jau trešo zelta medaļu iegūst Jānis Krūmiņš

23.10.2007

Pagājušajā sestdienā, 20. oktobrī, noslēdzās pēdejais Latvijas čempionāts, kas notika nakts orientēšanās distancē. Šī bija jau 3. uzvara Jānim Krūmiņam šī gada Latvijas čempionātos, iepriekš viņš bija finišējis pirmais garajā un maratona distancēs.

No pirmajiem distances metriem vadībā izvirzījās Kristaps Jaudzems, kurš tomēr nespēja veikt distanci ātrāk par Jāni, kurš finišā bija 6 minūtes ātrāk nekā 2. vietas ieguvējs - Kristaps. Jānis pēc finiša atzina, ka kļūdās kopā spēj savākt vairāk par 5 minūtēm. Pagājušā gada uzvarētājs - Edgars Bertuks finišēja tikai 4. vietā.

Sievietēm par uzvarētaju kļuva Aija Skrastiņa, otrā palika Mārīta Knēta, bet trešā - Kristīne Kokina.