Ziņas - 21.oktobrī uz “Talsu Pauguraines Kausu” aicina OK “Ziemeļkurzeme”. ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.februāris /
Smuidra, Vitauts, Smuidris
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • 21.oktobrī uz “Talsu Pauguraines Kausu” aicina OK “Ziemeļkurzeme”.

  15.10.2007

  Svētdien, 21.oktobrī ikviens orientēšanās sporta entuziasts būs mīļi gaidīts gleznainajos Talsu novada pakalnos, lai skaistajā, bet  orientieristiem visai pinķerīgajā apvidū pacīnītos par “Talsu Pauguraines Kausa” balvām. Šīs sacensības vienlaikus būs arī Talsu rajona čempionāts.

  Šķiet ikvienam 2006.gada “Kurzemes Pavasarī” pabijušajam kontrolpunktu meklētājam spilgtā atmiņā palikušās tehniski pasmagās distances ierindas orientieristam neierastajā Talsu pusē, kad pamatīgo pauguru kāpumi un kritumi un iknedēļas mačos krustu – šķērsu neizskrietais apvidus sagādāja pārsteigumus pat nopietniem orientieristiem. Arī šoreiz sacensības solās būt interesantas, īpaši tiem dalībniekiem, kam orientēšanas Talsu pusē nav gluži ikdiena.   Lai gan par rajona čempiona titulu cīnīsies tikai tur dzīvojošie un strādājošie, uz “Talsu Pauguraines kausa” balvām varēs pretendēt ikviens. Sacīkste notiks  pilnīgi jaunā, šī gada septembrī - oktobrī tapušā kartē.

  Dalībnieku ierašanās plānota līdz 12:30, bet starts tiks dots 13:00.  Sacensības risināsies Šķēdes mežniecības teritorijā, marķējumu uz norises vietu atradīsiet no Talsu apvedceļa.  

  “Talsu Pauguraines Kausu” organizē tikai šogad dibinātais, bet jau manāmi sevi parādījušais OK “Ziemeļkurzeme”.  Pieteikšanās līdz 18.10. “Ziemeļkurzemes” mājas lapā:  http://okzk.talsubjc.lv . Turpat atradīsiet arī pilnu sacensību nolikumu.

  Uz tikšanos rudenīgajos Talsu pakalnos!

Atlikušo zīmju skaits:

0,029715061187744