Ziņas - „Rīgas Kausi 2007” - noslēgums Latvijas Stafešu kausam ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

3.aprīlis /
Daira, Dairis
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • „Rīgas Kausi 2007” - noslēgums Latvijas Stafešu kausam

  30.09.2007

  rkNedēļas nogalē, 29. un 30. septembrī, Lielupē notika orientēšanās sacensības „Rīgas Kausi" - sestdien sportisti sacentās garajā distancē, bet savukārt svētdien klubu komandas sacentās stafetēs, kas bija šī gada pēdējais Latvijas Stafešu Kausa posms.


  Sestdien „Rīgas Kausos" garajā distancē startēja 472 sportisti (197 sievietes un 275 vīri), un kā jau ierasti, sākoties mācību gadam, visvairāk dalībnieki bija tieši skolēnu- 12 un 14-gadīgo meiteņu un puišu grupās, kurās vislabāk veicās Anetei Gurtinai no kluba „Auseklis" (S12), Elīnai Svilpei no Madonas (S14), Kārlim Kosmačevam no Ogres (V12) un Valteram Ļubinskim no Ziemeļvidzemes orientēšanās kluba(V14).
  Savukārt elites dāmu grupā, kurā bija jāskrien 7,2 km ātrākā bija Aija Skrastiņa no kluba „Briksnis", bet elites vīru konkurencē 10,4 km distancē uzvaru svinēja Madonas sportists Gints Jubelis.

  asrrstarts 
  Svētdien stafešu cīņa bija pēdējais posms Latvijas Stafešu kausā (LStK), un uz starta izgāja 90 komandas dažādās vecuma grupās. Šī klubiem bija pēdējā iespēja mainīt vietu sadalījumu gada kopvērtējumā. Sieviešu elites grupas konkurencē „Rīgas Kausos" uzvarēja kluba „Mona" sportistes - Baiba Ozola, Ieva Puriņa un Māra Knēta, tomēr ar šo uzvaru viņām nepietika, lai gada kopvērtējumā iekļūtu spēcīgāko trijniekā. 2. vietu šoreiz ieguva klubs „Briksnis" - Liene Balode, Sandra Žilko un Aija Skrastiņa, kas arī Stafešu kausā ieguva 2. vietu. Savukārt 3. vietas ieguvējas Ieva Veģere, Iveta Stīpiņa-Brūvere un Lienīte Līce no kluba „Viga" gada kopvērtējumā kļuva par līderēm. LStK 3. vieta „Purva bridējs" komandai.
  Elites vīru grupā - 15 komandu konkurencē - visātrākie bija Lietuvas komandas „Sakas" puiši, tomēr viņi startēja ārpus konkurences. No Latvijas komandām visātrākie bija kluba „Ogres" sportisti Kristaps Kaimiņš, Edgars Sparāns un Renārs Roze, kas nostiprināja arī savas līderpozīcijas Latvijas Stafešu kausā. Otrie ātrākie - klubs „Kāpa" - Emīls Ūdris, Gatis Caics un Jānis Peilāns, bet trešie - klubs „Viga" - Ģirts Liniņš, Artis Jansons un Jurģis Krastiņš. Latvijas Stafešu kausa trijnieks - klubi „Ogre", „Viga" un „Briksnis".
  Latvijas Stafešu Kausa kopvērtējums ir apskatāms interneta lapā: www.ime.lv/kauss

Atlikušo zīmju skaits:

0,046333074569702