Ziņas - Junioru izlases kandidāti piedalās „Silva Junior Cup” ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

7.decembris /
Dzirkstīte, Anta, Antonija
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

  • Junioru izlases kandidāti piedalās „Silva Junior Cup”

    21.04.2007

    Marģers Kietis Kamēr lielākā daļa Latvijas junioru izlases kandidāti piedalījās izlases krosā, tikmēr V20 grupas līderi pēc pirmajām atlases sacensībām - Anatolijs Tarasovs, Marģers Kietis un Edgars Sparāns, piedalījās „Silva Junior Cup" 6. posmā, kas norisinājās netālu no Zviedrijas pilsētiņas - Kinekulles.

    „Silva Junior Cup" šogad norisinās 12 etapos, un šajās sacensībās piedalās tikai spēcīgākie Zviedru orientēšanās klubu sportisti.

    Šodien V20 grupas orientieristiem bija jāveic garā distance, kas bija 11,2 km gara, uz starta izgāja 57 juniori, starp kuriem bija arī trīs latvieši - Anatolijs, Marģers un Edgars.

    Par uzvarētāju kļuva jaunais čehu sportists - Jans Benešs, kurš distanci veica 1:05:59. Labu dāvanu savā vārda dienā šodien sev pasniedza Marģers Kietis, kuram padevās ļoti labs starts, uzvarētājam zaudējot 6:19 min un ierindojoties 15. vietā. Vienīgi Emil Anderson (pirms nedēļas izcīnīja Zviedrijas čempiona titulu nakts orientēšanās) no viņa pārstāvētā kluba bija ātrāks par Marģeru. Pats Marģers distanci veica ļoti augstā tempā, un tikai distances sākumā pieļautās kļūdas neļāva ieņemt vietu kārotajā pirmajā sešiniekā.

    Edgars Sparāns ieņēma 25. vietu un Anatolijs Tarasovs - 34. vietu.

     

    Rezultāti:

    H20 ELIT  (57)  11160 m                      
    1  Jan Benes                  87     8 Rehns BK                       1:05:59,0        
    2  Anton Östlin               88    23 Linköpings OK                  1:07:11,0        
    3  Mikael Kristensson         87    13 OK Torfinn                     1:07:42,0        
    4  Erik Liljequist            88    14 OK Älme                        1:07:44,0        
    5  Oskar Stensson-Bohman      87    14 Nybro OK                       1:07:57,0        
    6  Johan Aronsson             88    12 OK Tisaren                     1:09:07,0        
    7  Ola Martner                87     6 Göteborg-Majorna OK            1:09:25,0        
    8  Filip Dahlgren             88    12 Hagaby GoIF                    1:09:26,0        
    9  Daniel Attås               87    12 OK Tisaren                     1:10:01,0        
    10 Stepan Kodeda              88     3 IFK Moras OK                   1:10:28,0        
    15 Margers Kietis             87    16 Ärla IF                        1:12:20,0
    25 Edgars Sparans             88    16 Ärla IF                        1:15:03,0
    34 Anatolijs Tarasovs         87    16 Ärla IF                        1:18:49,0
    
    Marģers Kietis

    Marģers Kietis distancē

     

    Rezultāti: ŠEIT

     





Atlikušo zīmju skaits:

0,037416934967041