Ziņas - Ieslēpojam labāko divdesmitniekā! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

14.augusts /
Zelma, Zemgus, Virma
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Ieslēpojam labāko divdesmitniekā!

  23.03.2011

  LOF preses dienests, Anda Bīriņa

  šodien Latvijas orientieristiem priecīga ziņa – Pasaules čempionātā ātrākais Latvijas pārstāvis Andris Kivlenieks uzlabojis savu vakardienas augsto sniegumu un iebraucis labāko divdesmitniekā! Andra iegūtā 19.vieta ir līdz šim augstākais līdzšinējais Latvijas ziemas orientieristu sasniegtais rezultāts Pasaules čempionāta individuālajās distancēs – līdz šim tā bija Toma Veita iegūtā 21.vieta 2007.gada 26.februārī Krievijā. šīs dienas rezultāti vēsta, ka Andris Kivlenieks, 11,1 km garo distanci veicot ar rezultātu 46:16, ierindojies 19.vietā, uzvarētājam Staffan Tunis no Somijas zaudējot 6 minūtes un 3 sekundes. Toms Veits, veicot to pašu distanci 53 minūtēs 32 sekundēs, ieņēmis 41.vietu, bet Edgars Bričonoks ar 54:34 ierindojies 42.vietā. Reinis Putniņš distanci veicis 58:10, attiecīgi iegūstot 48.vietu no 78 startējušajiem sportistiem. Tādējādi visi četri Latvijas izlases pārstāvji šodien vidējā distancē uzlabojuši savus rezultātus attiecībā pret vakardienas sprinta distanci.

  Laika apstākļi šodien sportistus nelutināja, jo Tanndalenas apkaimē, kur šogad norisinās Pasaules čempionāts, valdīja spēcīgs sniegputenis. Kā atzīmē Edgars Bričonoks, putenis un stiprais vējš ļoti traucējis distancē, jo izdzītās špūres esot bijušas teju pilnībā aizputinātas, tādējādi sportistiem vairāk bijis jāslēpo uz izjūtu un azimutu.

  Mūsu Latvijas ziemas izlases sportistiem priekšā vēl divas sacensību dienas: sestdiena, 26.marts, kad garajā distancē startēs Reinis Putniņš un svētdiena, 27.marts, kad notiks stafete (startēs Andris Kivlenieks, Edgars Bričonoks un Toms Veits).

  Kā solījuši organizatori, šis Pasaules čempionāts ir  īpaši draudzīgs līdzjutējiem un sacensību skatītājiem – ar interneta palīdzību par sacensībās notiekošo iespējams uzzināt jau uzreiz. Sacensību interneta lapā www.skiwoc2011.com ir iespēja sekot līdzi interneta televīzijai, kurā tiek pārraidītas visas Pasaules čempionāta distances. Arī sacensību rezultāti onlainā aplūkojami sacensību interneta lapā. Savukārt sacensību centrā pirmo reizi šī čempionāta vēsturē  uzstādīts milzīgs TV ekrāns, kurā ir iespējams sekot līdzi Top sportistu GPS ceļiem, kā arī rezultātiem. TV ziņas internetā sāksies aptuveni 10 minūtes pirms katras dienas starta. Vairāk par Pasaules čempionātu iespējams uzzināt sacensību oficiālajā mājaslapā www.skiwoc2011.com.

  Foto no šodienas sacensībām.

Atlikušo zīmju skaits:

0,052011013031006