Ziņas - Ziemas sezonas kulminācija ir klāt! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

7.jūlijs /
Maruta, Alda
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Ziemas sezonas kulminācija ir klāt!

  18.03.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  No 20. līdz 24. martam Zviedrijas ziemeļos, sniegotajā Piteo pilsētā tiks noskaidroti 2019. gada pasaules čempioni, kā arī labākie juniori un jaunieši ziemas orientēšanās sprintā, vidējā, garajā distancē un stafetē. Latvijas izlase uz Zviedriju devusies 15 sportistu sastāvā.

  Paralēli Pasaules čempionātam Zviedrija šonedēļ uzņems arī Pasaules junioru un Eiropas jauniešu, kā arī Pasaules veterānu čempionātu ziemas orientēšanās. 

  Pasaules čempionātā vīru konkurencē uz starta stāsies 62 dalībnieki, kuru vidū arī Raivo Kivlenieks, Nauris Raize un Andris Jubelis, savukārt starp sievietēm vairāk kā 40 dalībnieču vidū debitēs Līga Valdmane. 

  Junioru konkurencē Latviju pārstāvēs Arta Renāte Rulle, Monika Baduna, Emīls Zērnis un Viesturs Veits, savukārt jauniešu sacensībās startēs Aija Denija Trēziņa, Anna Emīlija Suta, Kristīne Brunere, Elīza Madsena, Uģis Beķeris, Klāvs Pļaviņš un Audris Odo Vītoliņš. 

  Izlasei līdzi devies komandas vadītājs Gunārs Ikaunieks, kā arī Pāvels Bričonoks un Andris Robalds, kuri palīdzēs ar slēpju sagatavošanu.

  Sacensību programma:

  20. marts - garā distance no plkst. 10:00 pēc Latvijas laika 

  21. marts - sprints no plkst. 12:15

  23. marts - vidējā distance ar masu startu no plkst. 11:00

  24. marts - stafetes sacensības no plkst. 12:15

   

  Sīkāka informācija pieejama sacensību mājaslapā: https://www.wsoc2019.com/ 

Atlikušo zīmju skaits:

0,029165029525757