Ziņas - Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā arī šogad iekļauta ziemas orientēšanās ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

25.janvāris /
Sigurds, Zigurds
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā arī šogad iekļauta ziemas orientēšanās

  27.02.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  1. un 2. martā Ērgļos un Viešūra kalnā norisināsies Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls, kas ir lielākās Latvijas skolēnu sacensības ziemas sporta veidos. Tā ietvaros skolēniem būs iespēja startēt arī ziemas orientēšanās sacensībās.

  Ziemas orientēšanās sacensības 1. martā norisināsies Viešūra kalnā, kas atrodas Vestienas pagastā, Madonas novadā. Skolēni veiks vidējo distanci četrās vecuma grupās.

  Sacensībās kopā tiks pārstāvēti 13 sporta veidi: biatlons, distanču slēpošana, frīstails slēpošanā un snovbordā, kalnu slēpošana, snovbords, hokejs, hokejs 3x3, slidošana, ragaviņu braukšana, ziemas orientēšanās, kērlings un lielā skolu stafete. Sacensībām pieteikti 126 skolēni no 46 skolām.

  Latvijas Skolu ziemas olimpiskā festivāla mērķis ir popularizēt ziemas sporta veidus, sekmēt jaunatnes sporta attīstību Latvijā, veicināt vispārizglītojošo skolu un vietējo pašvaldību iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs, un motivēt tās atbalstīt jaunatnes sportu. 

  Skolu ziemas olimpiskajā festivālā tiek aicināts piedalīties ikviens Latvijas skolēns vecumā no 10 līdz 19 gadiem, lai izaicinātu sevi un savus vienaudžus dažādās ziemas sporta disciplīnās. Pirmo trīs vietu ieguvējus skolu komandu vērtējumā apbalvos ar kausiem, diplomiem un balvām.

  Festivālu rīko Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Ērgļu novada domi un sporta veidu federācijām.

  Sacensību nolikums pieejams šeit

Atlikušo zīmju skaits:

0,047947883605957