Ziņas - R. Kivleniekam un Pavļukovai Latvijas čempionu tituli garajā distancē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

5.jūlijs /
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • R. Kivleniekam un Pavļukovai Latvijas čempionu tituli garajā distancē

  18.02.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 1 komentārs

  Ar garo distanci svētdien Vanagkalnā, Jaunpiebalgas novadā noslēdzies 2018. gada Latvijas čempionāts orientēšanās sportā ar slēpēm. Par uzvarētājiem elites grupās kļuva Raivo Kivlenieks (Ogre OK) un Ļubova Pavļukova (Stiga OK/BJC Jaunība).

  Raivo Kivlenieks, kurš nestartēja sprintā un vidējā distancē, 15,2 kilometrus garo distanci veica nedaudz ātrāk kā stundā un desmit minūtēs, sudraba godalgas ieguvēju Nauri Raizi (Madonas BJSS/OK Arona) apsteidzot par vairāk kā minūti. R. Kivlenieks pēc finiša atzina, ka startējis ar mērķi uzvarēt, kā arī trases un distanču plānojums, viņaprāt, bijis perfekts. Bronzas godalga Andrim Kivleniekam (Ogre OK), kurš finišēja gandrīz trīs minūtes aiz uzvarētāja.

  Tāpat kā sprintā un vidējā distancē, visātrākā dāmu konkurencē bija spēcīgākā Lietuvas sportiste Gabriele Andrasiuniene. Arī viņa atzīst, ka distances visas dienas bijušas ļoti ātras un prasījušas lielu koncentrēšanos: “Esmu ļoti priecīga par savu sniegumu. Tā kā trase bija ļoti kvalitatīvi sagatavota, es spēju slēpot ļoti lielā tempā, kas bija izaicinājums orientēšanās spējām. Lai gan no pirmā acu uzmetiena distances nelikās ļoti grūtas, ātrums trasē tās padarīja daudz sarežģītākas. Bija dažas mazas kļūdas un ne tie labākie ceļu varianti, bet tomēr spēju iztikt bez lielām kļūdām visas trīs sacensību dienas.”  [I`m really happy with my performance. Since the tracks were really high quality, I was able to ski as fast as I can and this was a challenge for orienteering. Eventhough, at first glance courses didn`t look super difficult, but the speed made it challenging. Personally I managed to avoid big mistakes, some small ones only and maybe not the optimal routechoices.]

  Latvijas čempionāta zelts daugavpilietei Ļubovai Pavļukovai, kura 11,6 kilometrus garo distanci veica stundā un septiņpadsmit minūtēs, tuvāko sekotāju Sigitu Lapsiņu (Madonas BJSS/OK Arona) apsteidzot par deviņām minūtēm. Bronzas godalga Laurai Leibomai (Kāpa OK/Ādažu BJSS).

  Visi rezultāti pieejami šeit. Plašāka informācija par sacensībām šeit.

  Sprinta un vidējās distances visu grupu kartes pieejamas šeit

  Elites grupu kartes:

     

    

     

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos

Atlikušo zīmju skaits:

0,036603927612305