Ziņas - LČ vidējā distancē uzvar Raize un Baduna ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

25.janvāris /
Sigurds, Zigurds
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • LČ vidējā distancē uzvar Raize un Baduna

  17.02.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 1 komentārs

  Ar vidējo distanci sestdien Vanagkalnā aizvadīta otrā sacensību diena Latvijas čempionātā orientēšanās ar slēpēm. Vīru elitē spēcīgākais šoreiz Nauris Raize, bet dāmu konkurencē jau otro šī gada čempiones titulu izcīnīja Monika Baduna.

  Nauris Raize (Madonas BJSS/OK Arona) 7,5km garo distanci veica nedaudz ātrāk kā pusstundā, sprinta uzvarētāju Andri Kivlenieku (Ogre OK) apsteidzot par vairāk kā minūti, bet 3. vietas ieguvēju Edgaru Bričonoku (Kāpa OK) par vairāk kā trīs minūtēm. N. Raize atzina, ka distance bijusi interesanta un arī salīdzinoši ātra, tāpēc bijis svarīgi nekļūdīties: “Bija vairāki etapi, kur nācās vairāk uzmanīties, jo bija liels špūru tīkls. Tur nodomāju, ka šeit kļūdīties nederīkst. Tā kā tas sanāca, tad visu pārējo distances daļu jau varēja braukt brīvāk. Kad ieraudzīju Andri [Kivlenieku], tad jau viss principā bija skaidrs, tāpēc centos tālāk nekļūdīties vienkārši nobraukt līdz galam.”

  Sieviešu konkurencē, tāpat kā sprintā, visātrākā distancē bija Lietuvas sportiste Gabriele Andrasiuniene, savukārt Latvijas čempiones tituls Monikai Badunai (Madonas BJSS/OK Arona). “Distances sākumā pieļāvu smagas kļūdas gan uz pirmo, gan otro punktu un sapratu, ka vajadzēs pievilkt ar ātrumu, lai uzrādītu kaut cik labu rezultātu. Nebiju gaidījusi, ka uzvarēšu. Salīdzinot ar sprintu kļūdījos daudz vairāk, taču abas dienas distances bija ļoti ātras un tehniski ne tik sarežģītas,” komentē M. Baduna, kura vēl oficiāli ir juniore un februāra sākumā startēja Pasaules Junioru čempionātā. Otrās vietas ieguvēja Ļubova Pavļukova (Stiga OK/BJC Jaunība) uzvarētājai piekāpās tikai par vienu sekundi, bet bronzas medaļniece Sigita Lapsiņa (Madonas BJSS/OK Arona) par vairāk kā divām minūtēm.

  Sacensības svētdien noslēgsies ar garo distanci.

  Visi rezultāti pieejami šeit. Plašāka informācija par sacensībām šeit.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos

Atlikušo zīmju skaits:

0,033139944076538