Ziņas - Raivo Kivleniekam 22. vieta Pasaules čempionāta sprintā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

5.jūlijs /
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Raivo Kivleniekam 22. vieta Pasaules čempionāta sprintā

  08.03.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Latvijas izlases ziemas orientierists Raivo Kivlenieks dalību Pasaules čempionātā ziemas orientēšanās sportā, kas no 7. līdz 12. martam norisinās Krievijā, Krasnojarskā, uzsācis ar 22. vietu sprinta distancē, savukārt Naurim Raizem 26. vieta.

  Raivo Kivlenieks sprinta distanci veica 15 minūtēs un 56 sekundēs, no sacensību uzvarētāja, Zviedrijas pārstāvja Ulrika Nordberga (Ulrik Nordberg), atpaliekot divas minūtes un piecas sekundes. Savukārt Nauris Raize finišēja pēc 16 minūtēm un 10 sekundēm, kas bija divas minūtes un 19 sekundes vēlāk par uzvarētāju.

  Pēc finiša Raivo Kivlenieks atzina, ka distancē pieļāvis daudz kļūdu, turklāt nav bijusi pārlieku laba pašsajūta, kā arī nav slīdējušas slēpes.

  Savukārt Nauris Raize uzsvēra, ka distance bijusi ar apjomīgu špūru tīklu, līdz ar to ļoti dinamiska un interesanta. "Gāja salīdzinoši labi, bet atklātajās vietās nūjas krita cauri, kas problēmas noteikti sagādāja visiem. Garajā etapā atrados uz vajadzīgas špūres, bet pašam ienāca prāta, ka braucu pa paralēlo, kā rezultātā ātrums krasi kritās un zaudēju laiku," tā par distanci sportists. "Gala rezultāts nav tas, uz ko cerēju, bet vienmēr jau var labāk. Ja nepieļaušu muļķīgas kļūdas, tad turpmāk vajadzētu iet labāk."

  Šoreiz abas sprinta distances zelta medaļas devās uz Zviedriju, jo arī sieviešu konkurencē ātrākā un precīzākā bija Zviedrijas pārstāve. Tūve Aleksandersone (Tove Alexandersson) distanci veica 13 minūtēs un 54 sekundēs, bet astoņas sekundes aiz viņas - Krievijas pārstāve Poļina Frolova (Polina Frolova) -, savukārt bronza Sallai Koskelai (Salla Koskela) no Somijas.

  Šajā Pasaules čempionātā Tūvei Aleksandersonei šis ir jau otrais zelts - pirmo 7. martā kopā ar komandas biedru Ēriku Rostu (Erik Rost) viņa izcīnīja sprinta stafetē. 

  Ar visiem rezultātiem iespējams iepazīties sacensību mājas lapā, kā arī uz sportistu sniegumu iespējams atskatīties, izmantojot GPS sekošanas sistēmu.

   

  Sacensības turpināsies:

  • 9. martā ar vidējo distanci sievietēm;
  • 10. martā ar vidējo distanci vīriešiem;
  • 11. martā ar garo distanci sievietēm un vīriešiem;
  • 12. martā ar stafeti.

  Raivo Kivlenieka un Naura Raizes startam vidējā distancē līdzi varēs sekot arī tiešraidē 10. martā no plkst. 9.30 un 11. martā no plkst. 10.30.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,050276041030884