Ziņas - Raivo Kivleniekam 15. vieta EČ garajā distancē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

5.jūlijs /
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Raivo Kivleniekam 15. vieta EČ garajā distancē

  09.02.2017

  Aija Pakalna | Nav komentāru

  Raivo Kivlenieks Somijā notiekošā Eiropas čempionāta garajā distancē šodien izcīnījis augsto 15. vietu.

  R. Kivlenieks 25,7 kilometrus garo distanci uzsāka ar ātrumu, kas bija cienīgs iekļūt TOP 10, pēc 6 kilometru atzīmes ierindojoties otrajā, bet pēc 14 km atzīmes - ceturtajā vietā. Tomēr distances otrajā daļā zaudētais laiks ļāva finišu sasniegt kā 15. ātrākajam, 5:32 aiz Krievijas sportista Andreja Lamova, kurš uzvaras laurus plūca jau trešo dienu pēc kārtas.

  "Nepaveicās ar apļu sadalījumu pēc pirmās karšu maiņas, kad sākās izkliede, jo viens būtisks īsceļš sākumā nebija iebraukts, bet man sākumā bija apļi, kur tas bija jāizmanto, tā rezultātā zaudēju kopumā vairākas minūtes un līdz ar to arī cīņu par godalgotām vietām. Distances beigu daļā, lai noķertu 10 līdz 20 sekundes priekšā esošo grupiņu, nūjas bija nedaudz par īsu, jo trases bija diezgan izdangātas un reljefs līdzens, līdz ar to nevarēja nepieciešamo jaudu ar rokām iegūt, kā rezultātā priekšā esošos sportistus neizdevās noķert," pēc finiša par sniegumu distancē stāsta R. Kivlenieks.  

  Pirms gada Austrijas pilsētā Obertiliahā R. Kivleniekam izdevās sasniegt visu laiku labāko Latvijas sportistu rezultātu kādā no Eiropas čempionāta individuālajām distancēm - 13. vietu.

  Labs rezultāts Eiropas čempionāta jauniešu konkurencē arī Jēkabam Putniņam - izcīnīta 16. vieta, no uzvarētāja atpaliekot 12 minūtes un 8 sekundes. "Sākumā bija ļoti sarežģīts starts un tika piedzīvoti daudzu kritieni gan mūsu sportistiem, gan citu valstu pārstāvjiem. Man paveicās, jo neiekļuvu lielās sadurmēs, līdz ar to aizbraucu pa priekšu. Vēlāk neizvēlējos pareizos ceļus; arī emiti vairākas reizes nenostrādāja un dabūju griezties apkārt," tā sportists.

   

  Visu Latvijas sportistu rezultāti:

  ESOC 

  Vīriem

  15. vieta Raivo Kivleniekam

  37. vieta Naurim Raizem 

   

  JWSOC

  Junioriem

  26. vieta Nikam Pļaviņam

  29. vieta Andrim Sarksņam

   

  Juniorēm

  Vilma Alberinga nefinišēja

   

  EYSOC

  Jauniešiem

  16. vieta Jēkabam Putniņam
  19. vieta Paulam Alberingam
  24. vieta Rūdolfam Matīsam Vimbam
  29. vieta Mārim Heinolam

   

  Jaunietēm

  19. vieta Artai Renātei Rullei
  20. vieta Annai Emīlijai Sutai
  21. vieta Elizabetei Ločmelei
  26. vieta Elīnai Skopānei
  30. vieta Monikai Badunai

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,047366142272949