Ziņas - Latvijas čempionāts ATCELTS ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

5.jūlijs /
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Latvijas čempionāts ATCELTS

  22.02.2017

  Aija Pakalna | 3 komentāri

  Ziemas orientēšanās sporta sacensībām neatbilstošu laikapstākļu dēļ atcelts nedēļas nogalē, 25. un 26. februārī, plānotais Latvijas čempionāts, informē sacensību galvenais tiesnesis J. Kokins.

  Līdz ar to atcelts arī paralēli plānotais Igaunijas čempionāts. Sacensībām bija plānots notikt Vanagkalna apkārtnē, taču sniega segas biezums šobrīd tur nav atbilstošs kvalitatīvu sacensību organizēšanai.

  Sacensību rīkotāji atvainojas sportistiem par sagādātajām neērtībām, cerot, ka nākamajā gadā laikapstākļi būs labvēlīgi lielāko ziemas orientēšanās sacensību Latvijā norisei.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Jānis Bergs
  9177
  23.02.2017 00:17
  Māris Stabiņš sacīja:
  Ziemas orientieristi nav nemaz tik prasīgi pēc kvalitatīvām sacensībām. Galvenais lai mačs notiek. Igaunijas čempionātā citus gadus arī ir gadījies slēpot pa sūnu. Tāpēc jau šīs sacensības neviens nesauca par nekvalitatīvām. Lai veicas pareizo lēmumu pieņemot "ceturtdien" kā tas tika izsludināts. Ja sniega nebūs var jau orientēties ar slēpēm, nevis uz slēpēm. No rīkoto Lč daudzuma taču ir atkarīga arī LSFP padomes piešķirtā nauda. Šeit var sekot līdzi sniega daudzumam Vanagkalna Vebkamerā http://skiriver.lv/
  Māris Stabiņš par ziemas orientieristiem šeit ir ierakstījis patiesību. Slēpot mierīgi var arī bezsniega apstākļos. Ieej šajā linkā un noskaties video, kā to sekmīgi dara Dānijas sportisti :)))
  https://www.facebook.com/FjordensSkiklub/videos/1304171056271219/?pnref=story

  Iesaku apmeklēt:https://www.facebook.com/FjordensSkiklub/videos/1304171056271219/?pnref=story

  Aigars Kokins
  Biju tur kā brīvprātīgais sestdienas festivālā. Izgājušajā nedēļas nogalē bija 'pēdējie metri', lai sarīkotu maču. Jau tā puiši visu nedēļu meta sniegu uz trasēm, lai nedauj cauri zemi. Diemžēl svētdienas un pirmdienas lietus izdarīja savu. Jau līdz tam kalnu augšas bija plikas un tam klāt tagad nāca slapjie grāvji un lejas kombinācijā ar atkūstošo/mīksto zemi. Diemžēl pēkšņi uznākušais sals ar sniega krikumu situāciju neglābj. Gatavojamies nākamajai ziemai. Kas zin - varbūt šī gada čempionāts vēl izdodas Decembrī? Varu vien pačukstēt, ka apvidus priekš Ski-O ir tiešām pateicīgs un Jura un Edmunda ieguldītais darbs kartes radīšanā postā neies.

  Iesaku apmeklēt:http://skitiver.lv

  Māris Stabiņš
  Ziemas orientieristi nav nemaz tik prasīgi pēc kvalitatīvām sacensībām. Galvenais lai mačs notiek. Igaunijas čempionātā citus gadus arī ir gadījies slēpot pa sūnu. Tāpēc jau šīs sacensības neviens nesauca par nekvalitatīvām. Lai veicas pareizo lēmumu pieņemot "ceturtdien" kā tas tika izsludināts.
  Ja sniega nebūs var jau orientēties ar slēpēm, nevis uz slēpēm. No rīkoto Lč daudzuma taču ir atkarīga arī LSFP padomes piešķirtā nauda.
  Šeit var sekot līdzi sniega daudzumam Vanagkalna Vebkamerā http://skiriver.lv/

  Iesaku apmeklēt:http://skiriver.lv/

Atlikušo zīmju skaits:

0,041409969329834