Ziņas - Baltijas orientieristu cīņas gaidāmas Madonas apkārtnē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

25.janvāris /
Sigurds, Zigurds
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Baltijas orientieristu cīņas gaidāmas Madonas apkārtnē

  23.01.2017

  Aija Pakalna | Nav komentāru

  Par spīti bažām par sniega trūkumu, 28. un 29. janvārī Lubejā, Madonas novadā, notiks Baltijas mēroga sacensības ziemas orientēšanās sportā "Madonas Kauss". Divās dienās dalībnieki sacentīsies vidējā un saīsinātajā garajā distancē un izbaudīs Madonas puses ziemu, ko atkusnis vēl nav skāris.

  Sniega stāvoklis apvidū ir labs. Sniega segas biezums šobrīd ir no 10 līdz 25 cm, kas, kā liecina sinoptiķu prognozes, saglabāsies arī līdz nedēļas beigām. Šobrīd jau iebrauktas vairāk nekā divas trešdaļas no paredzētajām trasēm, tāpēc bez bažām var apgalvot - sacensības notiks un visi uz tām laipni aicināti!

  Pirmajā dienā, 28. janvārī, orientieristi sacentīsies vidējā distancē, savukārt otrajā dienā, 29. janvārī, saīsinātā garajā distancē. Sacensību kopvērtējumu veidos abu uzrādīto rezultātu summa. 

  "Apvidū ziemas orientieristus gaidīs gan mežs, gan pļavas. Aptuveni puse trašu vedīs pa meža pļavām un, kas diezgan specifiski ziemas orientēšanās sportam, arī starp nelieliem dīķīšiem," apvidu raksturo sacensību galvenais tiesnesis Gunārs Ikaunieks. "Kartei ir izteikts reljefs un dinamiku sacensībām nodrošinās blīvais špūru tīkls."

  Dalībnieki joprojām var pieteikties sacensībām līdz trešdienas plkst. 15.00 sacensību mājas lapā. Šobrīd sacensībām pieteikušies kopumā teju 200 dalībnieki no visām Baltijas valstīm.

  Vairāk informācijas, tajā skaitā nolikums un nokļūšana līdz sacensību centram: http://www.okarona.lv/

Atlikušo zīmju skaits:

0,1855788230896