Ziņas - Ziemas orientēšanās Pasaules kausa 2. posms Vācijā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

25.janvāris /
Sigurds, Zigurds
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Ziemas orientēšanās Pasaules kausa 2. posms Vācijā

  21.01.2016

  Sandra Grosberga | Nav komentāru

  Piektdien Vācijas pilsētā Obervīsentālā ar sprinta distanci sāksies 2015./2016. gada ziemas orientēšanās sezonas Pasaules kausa 2. posms, kur Latviju pārstāvēs četru sportistu komanda – Raivo Kivlenieks, Nauris Raize, Nauris Neimanis un Konstantīns Bogdanovs. 

  Iespēja rīkot ziemas orientēšanās Pasaules kausa posmu Vācijai ir liels izaicinājums dažādu dabas aizsardzības likumu un šoziem arī sniega trūkuma dēļ – decembris Vācijā bija lietains un silts, sacensību organizēšanai nepieciešamā sniega kārta, tāpat kā Latvijā, sasnigusi tikai janvāra pirmajās nedēļās.

  Organizatori sola aizraujošu sacensību nedēļu ne tikai sportistiem, bet arī skatītājiem klātienē un caur internetu – visas dienas būs pieejama GPS sekošana, tiešsaistes rezultāti, kā arī distancēs darbosies filmētājs, nodrošinot video ierakstus ar sportistiem, ko būs iespējams apskatīt IOF oficiālajā YouTube kontā.

  Pasaules kausa posmam pieteikušies gandrīz 100 sportisti no 14 valstīm.

  Sacensību programma:

   

  22.01. – sprinta distance

  23.01. – vidējā distance

  24.01. – garā distance

  26.01. – sprinta stafete

  27.01. – stafete

   

  Par Latvijas komandas līderi šoziem noteikti uzskatāms Raivo Kivlenieks, kura sezonas pirmajā Pasaules kausa posmā novembra beigās Somijā izcīnītā 16. vieta garajā distancē dod cerības augstām vietām arī turpmākajos startos.

   

  Vienlaicīgi ar Pasaules kausa posmu Vācijā notiks arī Pasaules Veterānu čempionāts. Sīkāku informāciju par sacensībām iespējams atrast Pasaules kausa mājaslapā

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,038225173950195