Ziņas - Šodien sākas Latvijas čempionāts orientēšanās ar slēpēm ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

4.augusts /
Romāns, Romualds, Romualda
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Šodien sākas Latvijas čempionāts orientēšanās ar slēpēm

  27.02.2015

  Jānis Tamužs | Nav komentāru

  No 27.februāra līdz 1.martam Madonā, Smeceres sila slēpošanas un biatlona bāzē norisināsies Latvijas čempionāts orientēšanās ar slēpēm. Vairāk nekā 300 orientieristi sacentīsies sprintā, vidējā distancē un stafetēs. Starp dalībniekiem meklējami arī Latvijas labākie orientieristi - brāļi Kivlenieki un N.Raize, kas šogad Pasaules čempionātā izcīnīja piekto vietu stafetē.

  Šogad atkal notiks Latvijas meistarsacīkstes orientēšanās ar slēpēm. Pagājušajā gadā neviens tituls netika izcīnīts, jo gluži vienkārši trūka sniega, lai sarīkotu nosaukumam atbilstošas Latvijas čempionāta sacensības.
  Smeceres sila bāze ir orientieristiem labi pazīstams apvidus, kurā regulāri notiek augsta līmeņa ziemas orientēšanās sacensības. 2013.gadā tur notika Eiropas čempionāta sacensības.
  Vairāk nekā 300 ziemas orientieristi, pārsvarā no Latvijas un Lietuvas, sacentīsies trīs Latvijas čempionātu distancēs. Piektdien no 15.00 notiks sprinta sacensības, sestdien 13.00 starts tiks dots vidējās distances sacensībām, bet svētdien 11.00 ar kopējo startu distancē dosies stafešu komandu pirmie etapi.
  Latvijas čempionāta titulus izcīnīs elitē startējušie Latvijas orientēšanaš klubus pārstāvošie sportisti. Vīriešu elitē favorītu trio būs tas pats, kas Norvēģijā notikušajā Pasaules čempionātā iepriecināja ar piekto vietu stafešu sacensībās - Raivo Kivlenieks, Andris Kivlenieks un Nauris Raize. Sportisku konkurenci viņiem nodrošinās Lietuvas sportisti. Stafetē galvenie favorīti jāmeklē starp OK Ogre, OK Arona/Madonas BJSS un OK Kāpa komandām.
  Sieviešu elitē par galveno favorīti uz Latvijas čempiones tituliem uzskatāma Līga Valdmane, bet Una Arama, Ļubova Pavļukova, Kristīe Veita, Zane Čamane un citas arī iesaistīsies sacensībā par medaļām. Četras komandas sadalīs medaļu komplektus stafetēs - ZVOC-VBSS, Madonas BJSS/OK Arona, OK Stiga un Mežmalas MTB.
  Vairāk informācijas par sacensībām atrodams organizatoru mājaslapā www.okarona.lv.

Atlikušo zīmju skaits:

0,031546831130981