Ziņas - Raivo Kivlenieks 17.vietā PČ garajā distancē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

14.augusts /
Zelma, Zemgus, Virma
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Raivo Kivlenieks 17.vietā PČ garajā distancē

  14.02.2015

  Jānis Tamužs | 1 komentārs

  Ar labiem rezultātiem dalību Norvēģijā notiekošajā Pasaules Čempionātā orientēšanās ar slēpēm turpina Latvijas izlase. Raivo Kivlenieks garajā distancē izcīnīja augsto 17.vietu, bet vidējā distancē ar kopējo startu Nauris Raize ierindojās 22.vietā.

  Pēc čempionāta pirmajā dienā uzrādītā 12. labākā rezultāta sprinta distancē lielākās cerības šķita, ka varēs saistīt ar izlases līderi Andri Kivlenieku, bet sekojošie rezultāti lika saprast, ka Latvijas ziemas orientēšanās izlase - tā nav tikai viens sportists.

  Aizvakar notikušajās garās distances sacensībās Raivo Kivlenieks distanci uzsāka ar ātrumu, kas bija desmitnieka cienīgs, taču zaudēja laiku distances otrajā pusē un finišu sasniedza kā 17. ātrākais, 9:31 aiz norvēģa Larsa Moholta, kurš kļuva par čempionu.

  17.vieta ir Latvijas ziemas orientieristu labākais sasniegums garajā distancē. Nauris Raize finišēja 30., Dmitrijs Andrejevs 42.vietā, bet Andris Kivlenieks finišēja bez ieskaitīta rezultāta.

  Šodien aizvadītajā vidējā distancē ar kopējo startu distanci cerīgi veica Andris Kivlenieks ar iespēju finišēt starp labākajiem 20, taču finišā atkal trūka atzīmes kādā no kontrolpunktiem un rezultāts neieskaitīts. Taču patīkami pārsteidza Nauris Raize, kurš savā pirmajā Pasaules Čempionātā jau spēja aizsniegties līdz 22.vietai, 6:30 aiz čempiona Staffana Tunis no Somijas. Raivo Kivlenieks ieņēma 27. pozīciju, bet Dmitrijs Andrejevs finišēja ar 40. rezultātu.

   Latvijas izlases sportistu augstvērtīgie rezultāti rosina optimismu pirms rītdien paredzētajām stafetes sacensībām.

  Paralēli Pasaules Čempionātam Norvēģijā notiek arī Eiropas Jauniešu čempionāts, kurā mūsu jaunie sportisti pārsvarā ieņem vietas trešajā desmitā. Garajā distancē Nikam Pļaviņam 28., Konstantinam Bogdanovam 29., Andrim Sarksņam 33. un Vilmai Alberingai 22., Artai Renātei Rullei 30., Elizabetei Ločmelei 33.vieta. Vidējā distancē labāko divdesmitniekā ielauzās Elizabete Ločmele ar 19.rezultātu, bet Arta Renāte Rulle un Vilma Alberinga sekoja 24. un 25.vietā. Andris Sarksņa vidējā distancē sasniedza 20.vietu, Niks Pļaviņš finišēja 31.vietā, bet Konstantins Bogdanovs izpelnījās diskvalifikāciju.

  Rītdienas stafetēm būs iespējams sekot šeit.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  zieminieks
  Bet stafetē pirmo etapu norušināja kā vēl nekad. Malacis!Kā Indulis saka- tā turpināt!

Atlikušo zīmju skaits:

0,035282850265503