Ziņas - R.Kivleniekam 19.vieta vidējā distancē, Latvijai 6.vieta stafetē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.jūlijs /
Indriķis, Ints, Namejs
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • R.Kivleniekam 19.vieta vidējā distancē, Latvijai 6.vieta stafetē

  26.01.2015

  Jānis Tamužs | Nav komentāru

  Ar Latvijas izlases sportistu labākajiem rezultātiem noslēdzies Eiropas čempionāts orientēšanās ar slēpēm. Vidējā distancē 19.vietā finišēja Raivo Kivlenieks, bet stafetē trio - R.Kivlenieks, A.Kivlenieks un N.Raize - iekļuva labāko sešiniekā. Tikmēr veterānu sportisti Aleksandrs Zilis un Ļubova Pavļukova Pasaules Veterānu čempionāta garajā distancē atkārtoja savus vidējās distances panākumus un izcīnīja sudraba un zelta medaļas.

  Šveicē notiekošajā Eiropas čempionāta priekšpēdējā dienā ziemas orientieristi sacentās vidējā distancē. Ar vienu no visu laiku labākajiem Latvijas ziemas orientieristu rezultātiem izcēlās Raivo Kivlenieks, kurš 9,6km garo distanci veica bez kļūdām un ierindojās 19.vietā, 4:54 aiz čempiona Andreja Lamova. Andris Kivlenieks, kurš distanci arī veica bez ievērojamām kļūdām, sekoja 26.vietā (+6:35), bet Nauris Raize pieļāva vairākas nelielas kļūdas un ieņēma 38.vietu (+14:07).

  Sekojošajā dienā stafetes sacensībās Latvijas komanda atkal parādīja savu labāko sniegumu un finišēja 6.vietā aiz šī sporta veida lielvalstīm  Norvēģijas, Krievijas, Zviedrijas, Somijas un mājinieku komandas Šveices.

  Pirmo etapu veica Raivo Kivlenieks, kurš stafeti nodeva 12.vietā, 3:10 aiz līdera no Somijas 2.komandas. Otrajā etapā Andris Kivlenieks uzlaboja pozīciju par divām vietām, bet, kas vēl svarīgāk, bija priekšā visiem reālajiem pretendentiem uz pēdējām nāciju vērtējuma sešinieka vietām - Igaunijai un Čehijai. Pēdējā etapā Nauris Raize nosargāja pozīciju un Latvijas komanda finišēja kā 9. ātrākā, 9:06 aiz uzvarētājiem no Norvēģijas. Tā kā pirms Latvijas bija finišējušas vairākas valstu otrās komandas, kas netiek ieskaitītas oficiālajā vietu sadalījumā, tad Latvijas komanda apbalvošanā varēja saņemt diplomus par 6.vietu.

  Pasaules Veterānu čempionātā, kas norisinājās vienlaicīgi ar Eiropas čempionātu, arī garajā distancē divas medaļas Latvijas sportistiem - Aleksandrs Zilis tika pie sudraba medaļas M35 grupā, bet Ļubova Pavļukova izcīnīja čempiones titulu W35 grupā.

  Ar visiem sacensību rezultātiem, kartēm, gps sekošanu un foto var iepazīties šeit.

  Pasaules Čempionāts orientēšanās ar slēpēm notiks no 9. līdz 15. februārim Norvēģijā.

Atlikušo zīmju skaits:

0,036072015762329