Ziņas - Zelts Pasaules Veterānu čempionātā, EČ sācies ar vietām labāko trīsdesmitniekā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

4.augusts /
Romāns, Romualds, Romualda
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Zelts Pasaules Veterānu čempionātā, EČ sācies ar vietām labāko trīsdesmitniekā

  23.01.2015

  Jānis Tamužs | 2 komentāri

  Aizvadītas pirmās distances Eiropas čempionātā orientēšanās ar slēpēm. Sprinta distancē Raivo Kivlenieks 29., Andris Kivlenieks 31. un Nauris Raize 41.vietā, bet garajā distancē A.Kivleniekam 25., R.Kivleniekam 27. un N.Raizem 35.vieta. Tikmēr PČ veterāniem Ļubova Pavļukova izcīnījusi zelta medaļu W35 grupā vidējās distances kopvērtējumā, bet Aleksandrs Zilis ieguvis sudraba medaļu M35 grupā.

  Šveices slēpošanas kompleksa Lencerhandes apkārtnē sadalīti pirmie divi medaļu komplekti Eiropas čempionātā. Latvijas izlases sportisti startējuši stabili, bet bez izciliem rezultātiem.

  Sprinta distancē abi Kivlenieki distances laikā bija starp labākajiem divdesmit, taču pieļautās nelielās kļūdas liedza pozīciju saglabāt. Galu galā abus brāļus šķīra tikai viena sekunde. Raivo Kivlenieks uzrādīja rezultātu 14:00, kas deva dalītu 29.vietu, 1:45 aiz čempiona bulgāra Staņimira Belomaževa. Andrim Kivleniekam rezultāts par sekundi ilgāks un 31.vieta. Nauris Raize nedaudz zaudēja laiku distances sākumā un beigās un ierindojās 41.vietā ar rezultātu 15:30.

  Sprintam sekoja garā distance ar kopējo startu. Garā distance tika aizvadīta trīs līdzīga garuma apļos. Atkal līdzīgi sacentās brāļi Kivlenieki, kurus finišā šķīra 9 sekundes, šoreiz Andrim par labu.

  A.Kivlenieks ar laiku 1:07:55 ieņēma 25.vietu, R.Kivlenieks sekoja 27.vietā. N.Raize izcīnīja 35.vietu ar laiku 1:12:10. Par čempionu kļuva zviedrs Ēriks Rosts, kurš 17,5km garajā distancē pavadīja 1:02:42.

  Visa informācija (rezultāti, kartes, foto) meklējami organizatoru mājaslapas live sadaļā.

  Čempionāts šodien turpinās ar jaukto sprinta stafeti, kurā Latvijas komanda nestartē, līdz ar to mūsu sportistiem ir divas atpūtas dienas pirms sestdien paredzētajām sacensībām vidējā distancē un svētdienas stafetes.

  Pasaules Veterānu čempionātā tiek izcīnītas medaļas divās distancēs - vidējā distancē, kuras vērtējumu veido divu distanču summa un garajā distancē, kurā medaļas tiks izcīnīta vienā distancē.

  Ir aizvadītas abas vidējās distances un par Pasaules veterānu čempioni vecuma grupā virs 35 gadiem ir kļuvusi OK Stiga orientieriste Ļubova Pavļukova un daugavpilietis Aleksandrs Zilis vecuma grupā virs 35 gadiem izcīnījis sudraba medaļu.

  Garās distances sacensības notiks sestdien.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Jānis Tamužs
  Paldies, Raivo, par labojumu, biju izlaidis "1".
  Priecāsiemies lasīt arī citu informāciju par jūsu gaitām!
  raivo
  Saīsinātā (sniega apstākļu dēļ) garā distance bija nevis 7.3km bet 17.5km. Turklāt rezultāti ir pašvaki, jo stipri var izjust augstkalni un pietrūkst skābekļa, kas savukārt producē laktātu un līdz ar to salīdzinājumā ar Igaunijas mačiem, kuros bija spēks un laba forma, tad šeit nav spēka visas distances garumā

Atlikušo zīmju skaits:

0,030266046524048