Ziņas - Sākas Eiropas čempionāts orientēšanās ar slēpēm ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Junora, Anšlavs
25.maijs /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās ar slēpem ziņas

 • Sākas Eiropas čempionāts orientēšanās ar slēpēm

  07.03.2014

  Jānis Tamužs, LOF sabiedrisko atiecību komisijas vadītājs

  No 7. līdz 12. martam Krievijas pilsētas Tjumeņas apkārtnē norisināsies gada svarīgākās ziemas orientēšanās sacensības - Eiropas čempionāts pieaugušajiem. Sacensībās piedalīsies Latvijas komanda Raivo Kivlenieka, Toma Veita un Naura Neimaņa sastāvā.

  Orientēšanās ar slēpēm pasaules čempionāti notiek katru otro gadu, bet Eiropas čempionāti - katru gadu. Pērn EČ norisinājās Madonas apkārtnē. Tā kā EČ startē praktiski visi spēcīgākie ziemas orientieristi, tad konkurence noteikti nav mazāka par to, kas sastopama PČ.

  EČ Tjumeņā sākas jau šodien, 7.martā, ar jaukto sprinta stafeti, kurā mūsu komanda nestartē, jo neviena orientieriste nav devusies uz tālo čempionāta norises vietu.

  8.martā sacensības ar sprinta distanci sāksies arī Latvijas izlasei.

  9.martā sekos garā distance ar kopējo startu.

  11. un 12.martā čempionāts noslēgsies ar vidējo distanci un stafeti.

  14.martā paredzētas sacensības ārpus EČ programmas - PK fināla ekstragarā distance.

  Organizatori nodrošina lieliskas iespējas sekot sacensībām tiešraidē - gan augstas kvalitātes video ar komentāriem angļu un krievu valodās, gan arī gps un tiešsaistes rezultātus. Par šīm iespējām un sacensībām vairāk uzzināt var mājaslapā.

  Pēdējos gados ar labiem rezultātiem ir priecējis neapšaubāmi labākais Latvijas orientierists uz slēpēm Andris Kivlenieks, bet šo čempionātu viņš ir izlēmis izlaist, jo  "neuzskatu ka man kāda jēga aizbraukt un iegūt jau iepriekšējos gados sasniegtos rezultātus, šogad biju gatavs kam labākam līdz saslimu un noslimoju trīs nedēļas. 'šobrīd vēl domāju vai nemest mieru šai ziemas sezonai un gatavoties vasarai."

Atlikušo zīmju skaits:

0.080412149429321