Aktualitātes ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

26.oktobris /
Kaiva, Amanda, Amanta
IenāktIenāktIenākt

Individuālo treniņu rīkošanas rekomendācijas 17.10-06.11

Saskaņā ar MK 360. noteikumiem, no 17.10 lidz 6.11 nav atļauts rīkot sporta pasākumus, tai skaitā kluba sacensības (orientēšanās seriālus). Ir atļauts trenēties individuāli. Lai labāk saprastu atšķirību, var apskatīt līdzīgu situāciju - trenažieru zāles. Trenažieru zālēs ir iespējams ikvienam iet un trenēties (ievērojot distancēšanos u.c prasības), bet nav atļauts rīkot grupu nodarbības. 

Mūsu gadījumā klubam ir atļauts izveidot orientēšanās poligonu un orientieristam ir atļauts tajā individuāli trenēties. Poligons var būt gan ilglaicīgs, gan īslaicīgs, gan ar, gan bez atzīmēšanās iekārtām (QR kodi, SI stacijas). Karšu izsniegšanu var organizēt gan attālināti (e-pastā), gan novietojot konkrētā vietā. Starts, finišs un laika ņemšana distancē - katra paša individuālā atbildība (ja poligons ir ar atzīmēšanās iekārtām tās var izmantot, ja bez, tad lietojam GPS pulksteņus). Ja pēc treniņa rezultāti tiek nosūtīti apkopošanai, organizators var tos publicēt weblapā.

Kā rīkoties katrā konkrētā treniņā - informāciju meklējam konkrētā poligona izveidotāja mājaslapā. Galvenais ko atceramies - nedrūzmējamies un mazgājam rokas, jo mežā tālu no cilvēkiem vīrusu dabūt nevar!

Atgādinām, ka ārpus telpām ir atļauti arī organizēti grupu treniņi līdz 30 cilvēkiem, bez nepiederošām personām (visus nosacījumus par grupu treniņiem lūdzu skatīt MK 360. noteikumu 31. pantā).


atpakaļ

0,022550821304321