Aktualitātes ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

1.decembris /
Emanuels, Arnolds
IenāktIenāktIenākt

Individuālo treniņu rīkošanas noteikumi ārkārtas situācijas laikā

Saskaņā ar MK 360. noteikumiem, ārkārtas situācijas laikā ir aizliegts rīkot sporta pasākumus, tai skaitā sacensības klātienē. Tāpat ir aizliegti publiski pasākumi. Šie aizliegumi ietver arī kluba seriālu rīkošanu klātienē. Joprojām ir atļauti individuālie (un grupu līdz 10 cilvēkiem) treniņi ārtelpās. Publisks pasākums— fiziskās vai juridiskās personas plānots un organizēts sabiedrībai pieejams svētku, piemiņas, izklaides, sporta vai atpūtas pasākums publiskā vietā neatkarīgi no īpašuma piederības.

Mūsu gadījumā klubam ir atļauts izveidot orientēšanās poligonu un orientieristam ir atļauts tajā individuāli trenēties. Poligons var būt gan ilglaicīgs, gan īslaicīgs, gan ar, gan bez atzīmēšanās iekārtām (QR kodi, SI stacijas). Karšu izsniegšanu var organizēt gan attālināti (e-pastā), gan novietojot konkrētā vietā. Starts, finišs un laika ņemšana distancē - katra paša individuālā atbildība (ja poligons ir ar atzīmēšanās iekārtām tās var izmantot, ja bez, tad lietojam GPS pulksteņus). Ja pēc treniņa rezultāti tiek nosūtīti apkopošanai, organizators var tos publicēt weblapā.

Kā rīkoties katrā konkrētā treniņā - informāciju meklējam konkrētā poligona izveidotāja mājaslapā. Galvenais ko atceramies - nedrūzmējamies un mazgājam rokas, jo mežā tālu no cilvēkiem vīrusu dabūt nevar!

Visus nosacījumus lūdzu skatīt MK 360. noteikumos https://likumi.lv/ta/id/318517.


atpakaļ

0,036203145980835